Anybody hotel

Nekonvenční je pro Anybody hotel slabé slovo! Nejenom, že v něm nenajdete žádnou recepci, ale i samotná kombinace barokního paláce a designových pokojů inspirovaných slavnými filmy, je hodně originální. Zde zažijete něco úplně jiného. Každý pokoj obsahuje interaktivní vybavení a na míru míchané drinky v minibaru. Co je ale naprosto unikátní, je zážitková hra šitá na míru dvojicím, která rozproudí vaši fantazii a přenese vás do atmosféry filmů z šedesátých let. Chcete se stát Jamesem Bondem nebo něžnou Audrey? V Anybody je možné téměř vše. Nechte se strhnout neopakovatelnou atmosférou tohoto místa a hlavně..buďte spolu.

Kapacita 20 osob

Vybavení

Kde budete spát

Kde strávíte noc a tím pádem, kým se pro tento večer stanete, si můžete vybrat z 10 stylových pokojů. Ty jsou v Anybody, spolu s celým “Anybody zážitkem", primárně šité na míru dvojicím. Každému pokoji vévodí luxusní kontinentální lože, ale to je jediné, co mají společného. Design a vybavení každého pokoje odpovídá filmu, kterým se pokoj inspiroval. Bydlet tak můžete třeba uprostřed džungle nebo v nespoutaném Římě.

Jak to tam chodí

Tady vás nebude nic a nikdo rušit. Anybody je svět, do kterého se plně ponoříte. Fascinující hry, které si můžete užít v prostředí komfortu a ohromující vizuality každého pokoje, byly vytvořené spolu s psychology, role play specialistkami i scenáristy. V každém pokoji Vás uvítá audio průvodce, prostřednictvím kterého vás herci provedou příběhem a vy pak s pomocí tematických rekvizit prožijete příběh daného filmu dle svého.

Co tam můžete dělat

Anybody je součástí Zelného trhu, kde najdete ty nejlepší místa gastro scény Brna. A jelikož je trh v samotném historickém centru, dojdete pěšky téměř kamkoliv, kde se v tomto dynamickém městě něco děje. Vydejte se na procházku na Hrad Špilberk nebo Katedrálu Petrov a odměňte se po jejich zdolání drinkem v ikonickém Baru, který neexistuje, ze kterého vás ráno vyléčí vydatná snídaně ve 4pokojích. Nejen restaurace a bary, ale i divadla, kina a nejrůznější obchody tu budete mít jako dna dlani.

Co byste měli ještě vědět

Pokoje jsou nekuřácké.

Snídaně je v ceně, obstaráváte si ji sami v jedné z přilehlých kaváren.

Máte k dispozici nonstop telefonní linku, která vám se vším pomůže a poradí.

V průběhu pobytu vás nikdo nebude rušit – checkin i checkout probíhá online.

Pokoje jsou pouze pro dva.

Mazlíčky a děti nechte tentokrát raději doma.

Ocenění

  • Absolutní vítěz roku 2019 Absolutní vítěz roku 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Brno Luxury Apartments (President Mezonet)

Apartmány

Maximus Resort

Hotely

Farma Noe

Penziony

Hotel Passage

Hotely

Kůlna

Penziony