Anybody hotel

Nekonvenční je pro hotel Anybody ještě slabé slovo. Nejenom, že v něm nenajdete žádnou recepci, místo níž Vás tu uvítá digitální kiosek, ale i samotná kombinace barokního paláce a designových pokojů, inspirovaných slavnými filmy, je hodně originální. Každý pokoj pak obsahuje spoustu interaktivního vybavení a na míru míchané drinky v minibaru, a taky především “Anybody hru”, kde si hosté pokoje můžou vyzkoušet, jaké by to bylo, octnout se v roli hrdinů filmů, které pokoje inspirovaly. Chcete být Jamesem Bondem, nebo odvázanou rebelkou z francouzských filmů a u toho se koupat ve vaně s výhledem na celé město? Anybody je místo pro Vás.

Kde budete spát

Anybody začíná na pěti pokojích, ale brzy se dle slov autorů má rozrůst na plný počet deseti. Pokoje jsou dvoulůžkové a kromě společných prvků jako je obří kontinentální postel jsou každý úplně jiný. Mnohé napoví už jejich názvy: “Casino Fatale” , “Tango naslepo”, “Dokážeš zachytit pocit?”, “Noc na scéně” a “Rozverná revoluce” – design a vybavení vždy odpovídá filmu, který pokoj inspiroval a s ním spojené zážitkové “hře”. Na každém pokoji najdete i kávovar, minibar nebo tablet, určený k ovládání světel a hudby.

Jak to tam chodí

Celé místo je navrženo tak, aby Vás nic a nikdo nerušil z Vašeho vlastního zážitku. Anybody je svět, do kterého se máte plně ponořit. Samozřejmě si můžete užít pobyt úplně stejně jako jakýkoli jiný hotel – vypít si svůj drink nebo šampaňské, pohodlně se vyspat a ráno se nasnídat v jedné z bízkých kaváren, ve kterých Anybody zajišťuje snídani. Prožít pobyt tak, jak je původně navržený, ale rozhodně stojí za to. V každém pokoji Vás uvítá audio průvodce s drobnou “rozhlasovou hrou”, kde Vás profesionální herci provedou příběhem. Dostanete možnost hrát si se spoustou doplňků a serepetiček, plnit drobné úkoly, nebo zapojit vlastní fantazii. Stanete se prostě někým jiným. Je to věc, která se dost těžko popsat, a přitom je vlastně úplně pohodová a normální – prostě zábava.

Co tam můžete dělat

Anybody je součástí nově renovovaného barokního paláce Zelný trh 10, který je celý zasvěcený gastronomii a umění. Můžete si prohlédnout starobylý freskový sál, nebo se do něčeho zakousnout v Elsner bistru. Ve sklepení se nachází artová dýmková lounge Slast a vnitřní dvorek paláce zdobí jedna z největších vertikálních zahrad v ČR. Jelikož je Anybody umístěno přímo v historickém centru Brna, možností, jak využít volný čas, je v okolí bezpočet – od slavných brněnských barů (Bar, který neexistuje) a kaváren (4pokoje) až po divadla (Husa na Provázku sousedí s palácem), wellness, nákupy a podobně. Nonstop telefonní “recepce” hotelu Vám ochotně poradí s jakýmkoli požadavkem nebo přáním.

Co byste měli ještě vědět

  • Pokoje jsou nekuřácké.
  • Snídaně je v ceně, obstaráváte si ji sami v jedné z přilehlých kaváren.
  • Je tu wifi.
  • Máte k dispozici nonstop “recepční” telefonní linku, která Vám se vším pomůže a poradí.
  • Pokoje jsou pouze pro dva.
  • V průběhu Vašeho pobytu Vás nikdo nebude rušit – checkin i checkout probíhá online, popřípadě skrze digitální kiosek.

Ocenění

  • Absolutní vítěz roku 2019 Absolutní vítěz roku 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Věstonická Moruše

Apartmány

Hotel Passage

Hotely

Kůlna

Penziony

Maximus Resort

Hotely

Statek Samsara

Penziony