Antonie

  5 (1 hodnoceni)

  Antonie je velmi komorní a poklidný luxusní wellness hotel s pouhými 23 pokoji a velkorysou architektonickou koncepcí, která i při plné obsazenosti nabízí každému hostu pocit velkého prostorového komfortu, klidu. 

  Design hotelu je zcela nezaměnitelný, Jedná se o moderní novostavbu s velmi čistým a přesto fantazií oplývajícím designem, který ovšem plně a vždy respektuje účelnost. Ústřední je koncept motivu jedinečného stromu Aloe dichotoma, který se prolíná hotelem v desítkách variací materiálových, v provedení 2 i 3 D, stejně jako reliéfním provedení. 

  Antonie Hotel je také naprosto ideální pro skupinové a firemní akce, teambuilding, školení, neboť hotel má přímo dedikované konferenční prostory s veškerou moderní konferenční technikou. Díky mobilním, zvukotěsným stěnám jsou konferenční sály variabilní ve své velikosti i svém počtu. Velikostí, dispozičním řešením, svou unikátní jedinečnou architekturou je Antonie optimálním hotelem pro pořádání svateb s obřadem, hostinou i ubytováním. 

  Řada zákoutí v interiéru i exteriéru přímo vybízí k originálnímu netradičnímu a nezapomenutelnému svatebnímu obřadu pod staletými lípami, na molu u biotopu, na zahradách… 

  Antonie je hotelem pro skutečnou relaxaci každého hosta právě i díky zcela mimořádně koncipovanému a exkluzivně vybavenému rozsáhlému wellness centru, které vzniklo tzv. na zelené louce, a bylo již od prvních výkresů plánováno jako velkorysé lázeňsky koncipované místo relaxace spojené zejména s účinky vody, tepla, klidu a masáží.

  Číst více

  Vybavení

  • Industriální prostor
  • Parkování
  • Wifi
  Zobrazit veškeré vybavení
  Antonie
  Zelená ulice 905
  464 01, Frýdland
  Česká republika

  Další nabídky v této lokalitě

   Jizerská vyhlídka

   Kouzelné chalupy

    Jítravský dvorec

    Hotely

     Prezidentská chata

     Hotely

      Jelení kout

      Kouzelné chalupy

       Chalupa v Jizerkách

       Kouzelné chalupy