Angusfarm restaurace

Pohostinství v místě dnešní Angusfarm se začalo provozovat už do roku 1872, kdy byla přestavěna místní krčma ze 17. století a založena tak hostinská tradice ve vesničce Soběsuky poblíž Plzně. Od roku 2004 nabízí věhlasný steakhouse maso z hovězího skotu. Až ochutnáte znamenité jídlo z poctivých a přírodních surovin, pochopíte, proč patří restaurace Angusfarm do TOP 100 Maurerova výběru Grand restaurant od roku 2014 až dodnes.

JAK TO TAM CHODÍ

Restaurace nezapře venkovský půvab s dřevěným interiérem a krbem, kde si vychutnáte steaky a jiné hovězí speciality masného plemene Aberdeen Angus. Skot uvidíte se pást na okolních lukách. Každý den vozí čerstvé suroviny od okolních farmářů, ale i od chovatelů a pěstitelů z Francie, Itálie nebo Německa. Součástí restaurace s kapacitou 55 míst je i letní terasa pro 16 osob. 

CO TAM MŮŽETE OCHUTNAT

Angusfarm je místo pro setkávání s přáteli nad výtečným jídlem. Je ale ideální i pro romantické večery ve dvou. Dopřát si můžete prvotřídní steaky připravované na mnoho způsobů na přírodním grilu. Zdejší šéfkuchaři se drží zásady od čumáku po ocas, takže můžete ochutnat i oponku, pupek nebo domácí uzeniny. Vyhlášené jsou také jejich tataráky a sladké dobroty. V domácí spižírně se ukrývají gurmánské poklady v podobě medu, sirupu, marmelád či medolád z lokální produkce. A když si budete chtít sami doma něco ukuchtit, vyzrálé hovězí maso vám vakuově zabalí s sebou.

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

Angusfarm nabízí i stylové ubytování v pokojích v podkroví.

Využít můžete i konferenční místnost s kapacitou pro 20 osob.

Parkovat můžete uvnitř pozemku.

Wifina je zdarma bez hesla.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Restaurace 2016 Vítěz v kategorii Restaurace 2016
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

U Heřmanů

Malé penziony

Šumavská Maringotka

Glamour camping

Bed & Bike Prachatice

Penziony

Chalupy Rajsko

Kouzelné chalupy

Nebespán apartments

Penziony