24/06/2018

7 tips where to stay in South Moravia

1 Pastuška

Nedaleko Mikulova najdete kouzelný rodinný penzion Pastuška. Vnitroblok se zahradou s prvky jihomoravského Hobitína, kdemůžete vypustit buď páru, nebo své děti, případně obojí, se vám bude jistě líbit. A nejde o žádný nevkus, naopak,přestavba z původního selského stavení s klasičtějším designem interiérů je povedená, a hlavně díky restauraci a jejím majitelům – vinařům – tu dostanete vše, co si žádá duše i tělo.


2 Jáňův dvůr

Přestavěná zemědělská usedlost stojí uprostřed romantické vesničky Nový Přerov. Manželé Kosmákovi zde vybudovali útulný stylový penzion s pěti světnicemi,hospůdkou, kde se dobře vaří, a malý kemp pro všechny, kteří hledají odpočinek od hektického života,kterým nevadí mečení koz a noci ve vinném sklípku. Jde o velmi oblíbené místo cyklistů.


3 Rezidence Adalbert

Novinku letošního léta najdete ve známých Valticích. Ke svým tužbám a přáním máte k dispozici nádherný luxusní dvouložnicový apartmán o rozloze 140 m2, s dvěma koupelnami, zimní zahradou, biokrbem, a hlavně – jak jinak, když a jste na jižní Moravě – s historickým vinným sklepem. A byl by hřích přijet do Valtic a neprohlédnout si celý Lednicko-valtický areál, což je program i na několik dní.


Celý článek v časopisu GLANC naleznete zde.