Chateau Hostačov

Už Vás někdy při prohlídce zámku napadlo, že byste si rádi vystavené exponáty osahali? Uvelebili se do měkkého křesla, ve kterém sedávali šlechtici? Nebo se začetli do knihy v kožené vazbě ve vlastní knihovně? Chateau Hostačov přesně takový zážitek nabízí. Zaručujeme Vám, že na královský servis si zvyknete rychle.


Jak to tam chodí

Zámek zakoupila v 90. letech česká rodina žijící v Austrálii. Majitelé si přáli navrátit zdevastované památce původní lesk. Rozsáhlá rekonstrukce se dotkla nejen interiérů, ale obnoven byl také přilehlý park, který rozhodně stojí za prozkoumání. 

Při příjezdu do hotelu Vás uvítá sklenička bublinek a od této chvíle se nemusíte o nic starat. Nejtěžší rozhodnutí bude, jestli si nejprve prohlédnout krásy hotelu nebo jeho okolí. Klid si užijete na procházkách, v zámecké herně, knihovně nebo útulném patiu. 


Kde budete spát 

Zámecké pokoje jsou zařízeny opravdu jedinečným nábytkem, každý kousek je originál a byl pečlivě vybírán. Vy si můžete zvolit z několika kategorií, od jednolůžkových pokojů až po velkorysé zámecké komnaty. Samozřejmostí je také novomanželské apartmá, ideální pro romantické chvíle ve dvou. V mnoha pokojích vám zpříjemní zážitek také vířivá vana, díky níž si ani nevzpomenete na televizi. Tento rušivý element v hotelu nenajdete, raději si užívejte klidu a atmosféry místa. 


Co tam můžete dělat

Chateau Hostačov je obklopen zámeckým parkem, který můžete využít k pohodovým procházkám. Pro ty aktivní je připraven discgolf. Alternativou golfu se pobaví i úplní začátečníci, můžete díky ní strávit půl dne v přírodě a objevit i skrytá zákoutí zámeckých zahrad. 

V hotelu si užijí i Vaše chuťové buňky. Restaurace vás zláká zajímavým menu kombinujícím moderní českou gastronomii s chutěmi zemí Commonwealthu, se kterými majitele pojí rodinné vazby. Příjemné osvětlení a úžasný výběr hudby dotvoří atmosféru pro romantickou večeři i oslavu s přáteli. 

V případě špatného počasí můžete na zámku strávit celý den a nudit se nebudete. V domácím kině budete mít na výběr z množství skvělých filmů, v knihovně na vás zase čeká krásná literatura. Zahrát si můžete také šachy nebo kulečník v historickém sále. 

Pokud se chystáte k velké životní změně, Chateau Hostačov může být ideálním místem pro oslavu vašeho svatebního dne. Pro tyto účely lze uspořádat malý obřad, nebo pronajmout celý zámek pro opravdu velkou slavnost. Co byste měli ještě vědět :

Wifi k dispozici 

Snídaně v ceně

Domácí mazlíčci vítáni za poplatek

Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?