Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Už vás někdy při prohlídce zámku napadlo, že byste si rádi vystavené exponáty osahali? Uvelebili se do měkkého křesla, ve kterém sedávali šlechtici? Nebo se začetli do knihy v kožené vazbě ve vlastní knihovně? Chateau Hostačov přesně takový zážitek nabízí. Zaručujeme vám, že na královský servis si zvyknete rychle.  
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Zámek zakoupila v 90. letech česká rodina žijící v Austrálii. Rozsáhlá rekonstrukce se dotkla nejen interiérů, ale obnoven byl také přilehlý park, který rozhodně stojí za prozkoumání.
Číst více
Kolo / Elektrokolo
Dětské hřiště / koutek
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Venkovní bazén

Naše tipy

Den D

Chateau Hostačov je ideálním místem pro uskutečnění vašeho svatebního dne. Pro tyto účely lze uspořádat malý obřad nebo pronajmout celý zámek pro opravdu velkou slavnost.

Pro gastronauty

Restaurace vás zláká zajímavým menu kombinujícím moderní českou gastronomii s chutěmi zemí Commonwealthu, se kterými majitele pojí rodinné vazby.

Pohoda i v dešti

V případě špatného počasí můžete na zámku strávit celý den a nudit se nebudete. V domácím kině budete mít na výběr z množství skvělých filmů a v knihovně na vás čeká krásná literatura.

Zábava s discgolfem

Alternativou golfu se pobaví i úplní začátečníci, můžete díky ní strávit půl dne v přírodě a objevit i skrytá zákoutí zámeckých zahrad.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hostačov 59
58282 Golčův Jeníkov
Navigovat Web

Ubytování

Mazlíčci vítáni za poplatek Pokoje jsou doplněné jedinečným starožitným nábytkem, vlastní barvou pokoje a dekoračními látkami

Zařízení

Wifi Snídaně v ceně Velkolepý zámek je malebné panství, které nabízí 17 pokojů v různých kategoriích