Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 6h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 2 390 Kč
za noc
Ležet jen tak v houpací síti s knížkou, nahodit prut a zkusit štěstí. Pozorovat ptáky, zaposlouchat se do ticha a užít si dokonalé nicnedělání v domku na vodní hladině.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Tři domky, tři různé styly - Provence, List a Blue. Najdete tu jen pohodlnou postel, kamna na dřevo, společné posezení a venku terasu s houpací sítí nebo křeslem. Nic víc tady nepotřebujete, věřte nám. A nemusíte se bát, koupelna vám odepřena nebude - každý domek má svou vlastní.
Číst více
Na samotě
Parkování
Místo bez wifi
Domácí snídaně
Krb
Možnost rybařit

Pokoje

Naše tipy

Naprosté soukromí

K domkům se dostanete po skryté lesní cestě, kam odbočíte z hlavní silnice a po pár minutách se před vámi objeví brána. Rozprostře se před vámi nádherný areál s jezírky a na nich pohupující se domečky. O soukromí tu budete mít rozhodně postaráno - každý domek má totiž své jezírko a všechny jsou od sebe dostatečně daleko. Brána se zavírá a váš útěk ve dvou může začít.

Hoďte se offline

Už z principu nehledejte v domkách žádnou elektřinu, naopak - užijte si ten komfort, že můžete být offline třeba celý víkend. Pro opravdové závisláky na telefonu tu ale mají také řešení a nabíjet můžete v domečku se sociálním zařízením, které ke každému ubytování přísluší.

Objevujte

Každému domku přísluší určitá část pozemku, projít se ale můžete přes les a louku až k dalšímu rybníku, kde se dá také rybařit a navíc tu můžete sem tam spatřit probíhající srnku nebo pozorovat pasoucí se krávy na vedlejší louce.

Snídaně až na práh

Určitě doporučujeme připlatit si za snídani - ráno totiž u dveří vašeho domečku bude čekat piknikový koš plný dobrot, které si můžete sníst třeba na pohupující se terase, mezitím co nahodíte udici.

Skrytý komfort

Ačkoliv by se mohlo zdát, že míříte do naprosté divočiny, vše tu bude pro vás nachystané - od nádobí, společenských her nebo čtení, přes sociální zázemí se sprchou, malou kuchyňskou linkou a lednicí, až po nezbytnosti jako jsou gril a ohniště na opékání špekáčků. Vybavení na rybaření je potom samozřejmostí.

Nakrmte návštěvníky

Každý domek má u vstupu krmítko, u kterého je přichystán barel s pořádnou dávkou zrní. Tak doplňte zásoby a s atlasem ptáků v ruce pozorujte, jak se na snídani slétnou desítky ptačích kamarádů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Čejkovice
37341 Čejkovice
Navigovat Web