Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Už samotná cesta na tohle kouzelné místo bude vaším prvním velkým zážitkem. Vše začne ve chvíli, kdy se za vámi zavřou dveře od auta a vy se vydáte krásnou procházkou po lukách a lesích, na jejímž konci najdete právě Treehouse Zvičina.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
S sebou si nemusíte brát kromě oblečení vůbec nic. Treehouse je vybavený do posledního detailu. K dispozici jsou základní ingredience na vaření, za příplatek i něco na gril. Z permakulturní zahrádky nebo místních železných zásob si můžete vzít, na co budete mít chuť. A do wellness zóny tu máte připraveny pantofle i župany.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly

Naše tipy

Lesní wellness

V roklince pod Treehousem jsou umístěny lázně s finskou vanou, která vám zajistí dokonalé uvolnění. Vana je spojena s terasou, na které si odpočinete v lehátkách a osprchujete se teplou i studenou vodou.

Vždy připraven

Přece jenom se pouštíte tak trochu do divočiny, takže doporučujeme čelovku a powerbanku s sebou.

Po svých nebo s odvozem

Jak už jsme zmiňovali, k domečku se dostanete po svých, případně vám majitelé pomohou odvézt vše potřebné autem. Vy to své zaparkujete na zhruba 2 km vzdáleném parkovišti nad malebnou vesničkou Zvičina.

Výlety po okolí

Okolí nabízí spoustu zajímavých míst na výlety jak pro pěší, tak pro milovníky cykloturistiky. Můžete pozorovat přírodu, podívat se za kulturou, nebo se například vykoupat v přírodním koupališti.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Třebihošť 163
54475 Třebihošť
Navigovat Web

Ubytování

Stromový domek se nachází v malebné lesní roklince s prameništi, obklopen loukami a čistou přírodou.

Zařízení

Dokonalý odpočinek za zpěvu ptactva umocní luxusní horká lázeň a ochlazovací káď s blahodárným účinkem pro vaše zdraví a imunitu.