Treehouse Zvičina

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Už samotná cesta na tohle kouzelné místo bude vaším prvním velkým zážitkem. Vše začne ve chvíli, kdy se za vámi zavřou dveře od auta a vy se vydáte krásnou procházkou po lukách a lesích, na jejímž konci najdete právě Treehouse Zvičina. Tenhle neobjevený kus Česka vás okamžitě vezme za srdce. Na jedné straně vás bude čekat pohled na majestátné Krkonoše, na té druhé výhledy do nížin Královehradeckého kraje. Samotný domeček je před okolním světem pak krásně ukrytý a tady vás nebude kromě lesních zvířátek rušit vůbec nic.

Jak to tam chodí

Jak už jsme zmiňovali, tak k domečku se dostanete po svých, případně vám majitelé pomůžou odvézt vše potřebné autem. Vy to své zaparkujete na zhruba 2km vzdáleném parkovišti nad malebnou vesničkou Zvičina. S sebou si nemusíte brát kromě oblečení vůbec nic. Treehouse je vybavený do posledního detailu. K dispozici jsou vám základní ingredience na vaření, za příplatek i něco na gril. Z permakulturní zahrádky nebo místních železných zásob si můžete také vzít, na co budete mít chuť. A do wellness zóny tu máte připraveny pantofle i župany.

Kde budete spát

V obytné části najdete manželskou postel, kuchyňku, záchod, a posezení v podobě rozkládacího gauče, který zároveň slouží jako přistýlka pro děti. Vyspí se tu až 4 osoby. Výhled do lesa si pak můžete užívat z tepla, skrze panoramatické okno, nebo na venkovních terasách. Pod obytnou částí se nachází odpočívárna s hamakami, a tak je možné trávit čas venku i za deštivého počasí. V období studenějšího počasí vám teplo v treehousu zajistí plynová kamínka.

Co tam můžete dělat

V roklince pod Treehousem jsou umístěny lázně s finskou vanou, která vám zajistí dokonalé uvolnění. Vana je spojena s terasou, na které si odpočinete v lehátkách a osprchujete se teplou i studenou vodou.  Koncept celého ubytování je pojat jako zážitek v přírodě. Můžete tu jen tak relaxovat, ale i aktivně odpočívat, je to jen a jen na vás. Okolí skýtá spousty zajímavých míst na výlety jak pro pěší, tak pro milovníky cykloturistiky. Můžete pozorovat přírodu, podívat se za kulturou, nebo se například vykoupat v přírodním koupališti.


Co byste měli ještě vědět

  • S sebou si vezměte pohodlnou turistickou obuv.
  • Domácí mazlíčky nechte tentokrát doma.
  • Pitná voda a bio kosmetika je tu k dispozici.
  • Na místě není elektřina.
  • Hodit se vám bude čelovka i powerbanka.

Další nabídky v této lokalitě

Ledárna

Kouzelné roubenky

Chalupa Mlýn

Kouzelné roubenky

Chalupa na horách

Kouzelné roubenky

Penzion Vojice

Penziony

Šípková

Kouzelné roubenky