Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 1h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6 450 Kč
za noc
Už samotná cesta na tohle kouzelné místo bude vaším prvním velkým zážitkem. Vše začne ve chvíli, kdy se za vámi zavřou dveře od auta a vy se vydáte krásnou procházkou po lukách a lesích, na jejímž konci najdete právě Treehouse Zvičina.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
S sebou si nemusíte brát kromě oblečení vůbec nic. Treehouse je vybavený do posledního detailu. K dispozici jsou základní ingredience na vaření, za příplatek i něco na gril. Z permakulturní zahrádky nebo místních železných zásob si můžete vzít, na co budete mít chuť. A do wellness zóny tu máte připraveny pantofle i župany.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
4x 35 m2 4x

Stromový domek je umístěn ve starém smíšeném lese kousek pod vrcholem Zvičina. Jde o malou roklinku s prameništi na klidném místě. Nabídne Vám útulný a komfortní prostor pro relaxaci, rozjímání a odpočinek.

Od 4 490 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Lesní wellness

V roklince pod Treehousem jsou umístěny lázně s finskou vanou, která vám zajistí dokonalé uvolnění. Vana je spojena s terasou, na které si odpočinete v lehátkách a osprchujete se teplou i studenou vodou.

Vždy připraven

Přece jenom se pouštíte tak trochu do divočiny, takže doporučujeme čelovku a powerbanku s sebou.

Po svých nebo s odvozem

Jak už jsme zmiňovali, k domečku se dostanete po svých, případně vám majitelé pomohou odvézt vše potřebné autem. Vy to své zaparkujete na zhruba 2 km vzdáleném parkovišti nad malebnou vesničkou Zvičina.

Výlety po okolí

Okolí nabízí spoustu zajímavých míst na výlety jak pro pěší, tak pro milovníky cykloturistiky. Můžete pozorovat přírodu, podívat se za kulturou, nebo se například vykoupat v přírodním koupališti.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Třebihošť
54475 Třebihošť
Navigovat Web