Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
V zákrytu mezi stromy, jen pár kroků od hráze rybníka, stojí malinký domeček zařízený ve skandinávském stylu „hygge“. Majitelé měli až příliš velký pozemek, proto se ho rozhodli zužitkovat a dopřát dalším lidem místo pro dokonalý relax v přírodě. Nehledejte tu televizi ani wifi, zkrátka jen vnímejte okolí a ticho.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V přízemí domku je plně vybavená kuchyň včetně trouby i myčky, obývací část s pohovkou a koupelna se sprchovým koutem. Najdete tu vše potřebné, žádné zbytečné dekorace ani nábytek nečekejte, pouze severský minimalismus. U domku je poté přilehlá terasa s posezením a výhledem na rybník. Nemusíte se ani bát, že byste museli být po celou dobu v přímém kontaktu s majiteli. K domu vede samostatná příjezdová cesta, takže pokud nebudete chtít po celou dobu nikoho vidět, nemusíte.
Číst více
2x 26 m2 2x

Malý domek s obytnou plochou 26 m2 se nachází hned na kraji pozemku poblíž našeho rodinného domu. Domek byl dokončen v roce 2019 v minimalistickém skandinávském stylu "hygge" kde jsou použity pouze přírodní materiály. Cílem je radostné a bezstarostné bydlení ve shodě s přírodou.

Od 2 789 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Léto nebo zima?

Tiny Vacation si můžete pronajmout v průběhu celého roku. Nezáleží na tom, jaké je zrovna roční období. Vydáte-li se sem v létě, okolní příroda vám nabídne nepřeberné množství aktivit - místo totiž protíná spousta cyklistických i turistických tras. V zimě zase naopak obujte běžky nebo si zabruslete na zamrzlém rybníku.

Pro milovníky historie

Pokud jste milovníci historie, rozhodně navštivte v okolí jeden z pěti hradů a zámků. Vezměte kola a vyrazte třeba na hrad Zvíkov.

Perlička pro milovníky designu

Tiny Vacation byl nominován v soutěži Interiér roku 2019 do kategorie Soukromý interiér (novostavba), takže pokud jste blázni do architektury a designu, tohle bude to pravé ubytování pro vás.

Udělejte si výlet do města Písku

Písek je historické město, kde se nachází nejstarší český kamenný most a mnoho dalších významných památek. Město nabízí také spoustu krásných kaváren a několik restaurací, kde si dobře pochutnáte. .

Ahoj!

Okolím protéká řeka Otava. V minulosti se zde rýžovalo zlato a dnes je to ráj vodáků. Řeka nabízí mnoho jezů, ale přitom vodácká doprava není příliš hustá.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Mladotice 58 - Mlaka
39701 Písek
Navigovat Web

Ubytování

Veškeré toaletní potřeby jsou samozřejmostí. Pejsky nechte prosím doma. Klid a ticho zaručeno. Ubytování min. na 2 noci.

Zařízení

Wifi ani televizi tady nenajdete. Parkovat můžete přímo u domu. Rozdělávání ohně a grilování není možné (z důvodu velmi blízké vzdálenosti od lesa).