Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
6 / 10
potvrzeno
Od 3 500 Kč
za noc
Probouzení se s výhledem na panenskou Šumavskou přírodu vám dopřeje jeden z nově vybudovaných, moderních apartmánů. Ohromí vás nejen neokázalý design, soukromá zahrada, dostatek prostoru pro aktivní sportovce či rodiny s dětmi, ale i praktičnost vybavení. Ať už dorazíte v jakémkoliv ročním období, tady se nudit nebudete.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Útulný Šumavský apartmán ubytuje až 4 dospělé osoby. V ložnici najdete masivní manželskou postel se zdravotními matracemi a v hlavní místnosti zase pohodlnou rozkládací pohovku. Natáhněte se, uvařte si čaj z ručně sbíraných bylin a kochejte se hvězdnou oblohou i tím dokonalým tichem. Ráno si naopak zpříjemněte den šálkem lahodné kávy, kterou doporučujeme vychutnat na zdejší soukromé zahrádce. 

Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Netflix/HBO
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
4x 0 m2 4x

Pokud hledáte ubytování na Šumavě v apartmánu blízko lesa, jen pár kroků od běžeckých a cyklistických tras, jste u nás správně. Při jeho zařizování dbali majitelé na spousty detailů, aby se zde hosté cítili co možná nejpříjemněji.

Od 3 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Sportovní ráj

Cyklistika, lyžování, běžky. Pokud vás více láká klidná procházka, vyražte nekonečnými pohádkovými lesy, sbírat borůvky či lesní houby.

Dveře máte otevřené!

Váš pohodový pobyt začíná samotným parkováním, hned vedle domu. Majitelé vám zašlou přístupový kód, díky kterému se sami klidně ubytujete. Pokud chcete, nemusíte se osobně potkat. 
Jsou však nesmírně milí a ochotní s čímkoliv pomoct a poradit.

Cukrárna Ella

Místní nedaleká cukrárna vás přivítá s otevřenou náručí. Pochutnat si můžete na jejich vyhlášených domácích borůvkových knedlících, lívancích a kvalitní zmrzlině. V zimě naopak oceníte horkou vydatnou polévku s výhledem do šumavského údolí.

Soukromá zahrada

Začněte ráno jógou při šumavském východu slunce a užívejte si jeho hřejivé paprsky. V zimě když bude sníh, vyběhněte ven a postavte si sněhuláka. S dětmi i bez. Zavzpomínejte na staré dobré časy a dovádějte v sněhu tak, jak už dlouho ne. Uvidíte, jak se vám zvedne hladina serotoninu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Zadov 352/2
384 73 Stachy
Navigovat Web