Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2583.90 Kč
za noc
V dnešním uspěchaném světě se příroda může zdát mimo náš dosah. StromDom je tak o návratu člověka k přírodě. Ta místní - novobanská, v prostředí nádherných vrchů umí být nejen inspirující, ale také divoká, nezávislá, životaschopná a dobrodružná. A přesně takové jsou Dva Duby. Přijměte pozvání na okamžik nechat starosti stranou a zažijte pravou divočinu.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
StromDom Dva Duby najdete ukrytý v korunách dvou majestátních dubů a jde o dvoupodlažní nezávislé urbanistické dílo v dokonalé symbióze s okolní přírodou.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2022
Na samotě
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Cyklistická trať
Krb

Naše tipy

Kouzelné prostředí

StromDom Dva Duby se skrývá na severní straně pod Sedlovou skálou v nadmořské výšce 525 m.n.m. Zimy tu bývají dlouhé a plné sněhu. V létě pak StromDom poskytne ideální úkryt před horkými dny.

Naprostý komfort

Strom Dom vám uvnitř poskytne vše, co budete potřebovat včetně alternativní sprchy & eco toalety. V kuchyni je pec s troubou na pečení, plynový vařič a nechybí ani lednička, tak si přibalte něco na zub.

Ráj pro cyklisty

Dva Duby mají skvělou polohu pro všechny, co rádi turistiku a především tu cyklo! Nachází se totiž na známé turistické stezce & cyklotrase Bajkom okolo Hrošovho vrchu, necelý 1 km od „legendárního sjezdařského Esíčka“.

Místní desatero

V rámci pobytu budete seznámeni s desaterem Strom Domu - doporučujeme především jeho zkrácenou variantu, která vás určitě pobaví.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

96801 Nová Baňa
Navigovat Web