Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2718.10 Kč
za noc
V dnešním uspěchaném světě se příroda může zdát mimo náš dosah. StromDom je tak o návratu člověka k přírodě. Ta místní - novobanská, v prostředí nádherných vrchů umí být nejen inspirující, ale také divoká, nezávislá, životaschopná a dobrodružná. A přesně takové jsou Dva Duby. Přijměte pozvání na okamžik nechat starosti stranou a zažijte pravou divočinu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
StromDom Dva Duby najdete ukrytý v korunách dvou majestátních dubů a jde o dvoupodlažní nezávislé urbanistické dílo v dokonalé symbióze s okolní přírodou.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2022
Na samotě
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Cyklistická trať
Krb
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci
5x 50 m2 5x

StromDom Dva Duby je dvoupodlažní, nezávislé dílo v dokonalé symbióze s okolní přírodou. Je elektrifikován pomocí fotovoltaických panelů, které poskytují dostatek energie pro osvětlení v interiéru. StromDom pod jeho kůrou nabízí komfortní plnohodnotný pobyt v divočině pro 4 dospělé osoby.

Od 3 707 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Kouzelné prostředí

StromDom Dva Duby se skrývá na severní straně pod Sedlovou skálou v nadmořské výšce 525 m.n.m. Zimy tu bývají dlouhé a plné sněhu. V létě pak StromDom poskytne ideální úkryt před horkými dny.

Naprostý komfort

Strom Dom vám uvnitř poskytne vše, co budete potřebovat včetně alternativní sprchy & eco toalety. V kuchyni je pec s troubou na pečení, plynový vařič a nechybí ani lednička, tak si přibalte něco na zub.

Místo přijímá dárkové vouchery ONLINE

Dárkový voucher Amazing Places můžete uplatnit výhradně při rezervaci pobytu online na webu Amazing Places.

Ráj pro cyklisty

Dva Duby mají skvělou polohu pro všechny, co rádi turistiku a především tu cyklo! Nachází se totiž na známé turistické stezce & cyklotrase Bajkom okolo Hrošovho vrchu, necelý 1 km od „legendárního sjezdařského Esíčka“.

Místní desatero

V rámci pobytu budete seznámeni s desaterem Strom Domu - doporučujeme především jeho zkrácenou variantu, která vás určitě pobaví.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

96801 Nová Baňa
Navigovat Web