Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 12 883 Kč
za noc
Baví nás budovy, které mají co vyprávět a za které mluví historie sama. Vítejte ve 110 let staré venkovské škole s pozitivní energií a nejhezčím výhledem v Beskydech. Školu najdete v oblasti temné oblohy Beskyd uprostřed malé osady Gruň v překrásné pastevecké krajině.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dominantou chalupy je třída. Velkorysý společenský prostor s původními honosnými kamny, na kterých děti sušily oblečení a učitelé zatápěli. Dobový klavír u kterého si zpívali, tabule, na kterou psali.
Číst více
Vinný sklípek
Na samotě
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Krb
17x 297 m2 17x

Pozitivní energii místa a genius loci s jedinečným výhledem na Malou Fatru nebudete chtít opustit.

Od 8 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Otevřený sklípek

Jeho původní využití bylo spíše k uchovávání brambor, byla by ale škoda ho nevyužít pro ochlazení ze sauny, nebo pro posezení u dobrého vína. Najdete tady skvělá česká vína a to rovnou ze čtyř vinařských oblastí.

Multivan pro vaši cestu

Nechce se vám z Prahy do Beskyd cestovat auty? Na nádraží v Ostravě na vás může čekat multivan, který naplníte celou rodinou, nebo přáteli a co nevidět jste na místě.

Beskyde, Beskyde..

Asi v Beskydech nenajdete hezčí výhledy. Ze školy se můžete vydat všemi směry a vždy dojdete na další a další krásná místa. Kousek od školy je lyžařský vlek, vezměte lyže, sáňky a rozjeďte to z kopce.

Milovníci hudby, těšte se

Akustika této budovy je jako stvořená pro malé koncerty, brnkání na kytaru, hru na klavír, flétnu. Oživit si pobyt tady můžete i zapůjčením všech těchto nástrojů. A noty? Ty najdete všude kolem sebe.

Místo pro společné chvíle

Ať už přijedete celá rodina, nebo parta přátel, hlavní myšlenkou tohoto místa je, abyste opravdu kvalitně strávili společný čas. Nenajdete tady televizi, naopak hernu pro děti, honosný společný prostor, kde si zatopíte v krbu, vytáhnete deskovky, zahrajete na klavír a vychutnáte sílu okamžiku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Staré Hamry 58
739 15 Staré Hamry
Navigovat Web