Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 4 050 Kč
za noc
Broumovská krajina je sama o sobě plná úchvatných přírodních scenérií a k tomu všemu jsou v ní jako perličky rozsypány venkovské barokní kostely a kouzelná selská stavení. Pohled do ní tak vždy zaručeně pohladí po duši. A jestli je to těmi kostely netušíme, ale klid je tu naprosto boží…
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Häuslerův statek je nově zrekonstruované selské stavení, které pod svou střechu pojme až 13 lidí. Obklopen zelení stojí za úzkým proužkem Šonovského potoka už bezmála 180 let. Jeho majitelé přistoupili k celé rekonstrukci velmi citlivě a s velkou dávkou pokory - pídili se po dávných postupech a způsobech, studovali staré mapy a farní knihy. Dokonce se jim podařilo vypátrat skutečného stavitele domu – sedláka Häuslera a jeho rodovou linii až do poloviny 17. století, proto i dnešní stavení nese jeho jméno.
Číst více
Gril / ohniště
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Sauna
V okolí sjezdovky

Pokoje

Naše tipy

Perly Broumovska

Ač mohou kostely v broumovské krajině působit jako tichý pomník dávno zapadlé historie, jsou mimořádným kulturním dědictvím i místem setkávání dodnes. Další perličkou je broumovský klasicistní statek - fenomén, který se zrodil před více než sto padesáti lety a nemá obdoby v celé střední Evropě.

Kolo s sebou

Broumovsko patří mezi oblíbené cykloregiony s hustou sítí stezek, kde si každý najde to své - nenáročné trasy pro rodiny s dětmi i opravdové cyklo výzvy.

Rozšiřujte obzory

Adršpašské skály i Broumovské stěny budete mít přímo pod nosem, tak neváhejte a vydejte se dobrodružství naproti. Nenechte si ujít ani místní kulturní památky s monumentálním broumovským klášterem v čele.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Šonov 209
549 71 Šonov
Navigovat Web