Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 286 Kč
za noc
Pořádně se nadechněte, protože tohle bude jízda. Rezidence za vodou nabízí dva domy snů - Ledňáček & Vážka, ve kterých vám nebude chybět absolutně nic. Najdete je v Krkonoších, a to pár minut od lyžařského střediska Černý Důl. Takže pokud hledáte ráj pro rodiče a zábavu pro děti - TADÁ!
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V obou domech se pohádkově vyspí až 10 osob. Samozřejmostí jsou také moderně a plně vybavené kuchyně, kde se vám bude vařit jako po másle. A jestli se vám na dovolené vařit vůbec nechce, žádný problém! Majitelé vám rádi poradí, kde se výborně najíst.
Číst více
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Venkovní bazén
V okolí sjezdovky
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Pohodlí za všech okolností

Ať už jeden nebo druhý domek, rozhodně nešlápnete vedle! Svým zázemím a možnostmi, které rezidence nabízí, vám bude kouzelně i za špatného počasí.

Spokojené děti

Herna s prostorem na deskové nebo pohybové hry a ještě k tomu klimatizovaná. Zároveň si děti mohou vyšplhat horolezeckou stěnu do 1. patra! Na zahradě jsou zas připravené venkovní domečky, ve kterých si děti užijí spoustu dobrodružství a zábavy.

Jako u moře

Oba domky mají vytápěné bazény se slanou vodou. Tak si pořádně zaplavte klidně i v noci.

Gril a ohniště

Ugrilujte si pořádnou večeři nebo opečte špekáčky. Zadívejte se do hvězd na obloze a užívejte si čas klidu a pohody se svými blízkými.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Čistá v Krkonoších 211, 212
543 44 Černý Důl
Navigovat Web