Na Špejcharu

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Dříve se tu skladovalo vymlácené obilí. Majitelé z tradičního vesnického stavení vybudovali dva apartmány, které svým hostům poskytují dokonalé ubytování. Povedlo se jim zachovat původní masivní prvky stavby a doplnili je kvalitním vybavením tak, aby vytvořili stylové prostředí vesnické chalupy. Rodina majitelů má bohatou rybníkářskou historii, což z interiérů nepochybně poznáte a nakouknete tak pod pokličku tomuto starodávnému řemeslu.

Kde budete spát

Do dvou apartmánů se vejde až 14 lidí. Každý z nich má dvě ložnice, v přízemí obývací pokoj, jídelní kout a kompletně vybavenou kuchyní. Apartmány jsou vybavené v tradičním venkovském stylu, převládá dřevo a zemité barvy. Dřevěné postele s velkou matrací pokryté běloskvoucím prostěradlem vám umožní propadnout se do hlubokého spánku. Na oplocené zahradě můžete v létě grilovat a z terasy obdivovat krásné západy slunce.

Co tam můžete dělat

Třeboň a jeho okolí je ráj cyklistů. Oblastí vedou kilometry cyklostezek, po kterých se mohou prohánět nároční cyklisté i rodiny s dětmi. Po výletě si můžete odpočinou v místní venkovní finské sauně i bio sauně. Na své si přijdou i rybáři. V okolí jsou desítky rybníků - stačí jen nahodit prut. Ani na podzim se tu nebudete nudit. Zažít můžete výlovy rybníků doslova na vlastní kůži.

Co byste ještě měli vědět

  • K dispozici je vám terasa i gril.
  • Hosté mají možnost zajistit si jídlo v přilehlé hospůdce.
  • Za poplatek si můžete pronajmout kola.
  • Parkování na místě je zdarma. 
  • Všechny prostory jsou nekuřácké.
  • Domácího mazlíka nechte doma.

Další nabídky v této lokalitě

Srub U Kocoura

Kouzelné chalupy

Resort Mlýn Černovice

Boutique hotely

Chata v lese

Glamour camping

Wellnessfishing

Glamour camping

Wellnessvagón

Glamour camping