Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 8 000 Kč
za noc
Dopřejte si týden prodchnutý bezstarostností. Sezvěte kamarády s rodinami a vydejte se do pečlivě zrekonstruovaného historického stavení na Vysočinu, kde na vás pod šindelovou střechou čeká veškerý komfort, nápadité interiéry, ikonické doplňky i knihovny plné příběhů, publikací o architektuře a magazínů o designu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Na Škole vám bude nejlíp ve společnosti přátel nebo vaší rodiny. Vezměte je na týden na Vysočinu a zažijte společně luxus jiného plynutí času.
Číst více
Vítěz v kategorii Chalupy 2022
Parkování
Biotop
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
17x 150 m2 17x

Na Škole se ubytuje až 17 osob. Pokud rádi vzpomínáte na prázdniny u babičky, kde jste se potkali se všemi sestřenicemi a bratranci a chichotali jste se na půdě až do svítání, nebo pobyty na horách s několika spřátelenými rodinami, kde se rodila kamarádství dalších generací, u nás najdete skvělé zázemí pro podobná setkání.

Od 7 700 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Chalupa s Vejminkem

Na Škole se pohodlně ubytuje až 17 hostů - ideální je pro 10 dospělých s dětmi, kde si každý najde své zákoutí.

Tajuplná půda

Za teplého počasí můžete půdu využít k promítání filmů, hraní společenských her, zašít se tu s knihou nebo trochu dobrodružně zde spát jen tak ve spacáku, voňavým šindelům na dosah ruky.

Společné snídaně

Ve světnici, největší místnosti chalupy, se k velkému jídelnímu stolu posadí dvanáct strávníků. Vařit můžete na plotně kachlových kamen nebo varné desce, nádobí umyje myčka.

Relax v zimě i v létě

Nechybí částečně kryté venkovní posezení, dokonalý relax nabízí finská sauna a koupací jezírko.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Javorek 4
592 03 Javorek
Navigovat Web