Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3991.20 Kč
za noc
Vysoko nad řekou Rienz, která se vine romantickým údolí Pusteral, jsme objevili černou perlu jižního Tyrolska. I když už budete znát její podobu, přeci jenom se vám při příjezdu na chvíli zatají dech. Elegantní černá barva je jako magnet, který přitahuje pozornost celého okolí. A vy teď budete mít pár dnů tu čest poznat kouzlo Milla Montis i zevnitř.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Nikam nepospíchejte. Vychutnejte si každý okamžik svého pobytu naplno, ať se vám zaryje do paměti a máte na co vzpomínat. Dechberoucí architektura, skvělé jídlo nebo tolik zasloužený relax - to všechno si tu užívejte plnými doušky, zasloužíte si to.
Číst více
Vítěz v kategorii Itálie 2022
Vítěz v kategorii Itálie 2023
Domácí snídaně
Farmářské produkty
Wellness
Adult only
Servis přímo od majitelů

Pokoje

Naše tipy

Architektura

Stavba pochází z pera architekta Petera Pichlera, který ve svém návrhu propojil inovativní design s harmonií okolní přírody. Svým unikátním přístupem vytvořil návrh na základě střech místních staveb a horských vrcholků.

Zimní radovánky

Asi nemusíme zmiňovat dvakrát, že ať se tu vydáte jakýmkoli směrem, vždy narazíte na možnost si zalyžovat, vyrazit na běžky anebo objevovat okolí třeba na skialpech.

Delikatesy jen pro vás

Od rána až do večera si můžete vychutnat skvělé jídlo, které je založeno na principech domácí kuchyně. Během roku se tu sbírají bylinky, přes léto se vyrábí marmelády. Svěřte své chuťové buňky místním kuchařům, nebudete litovat.

Dechberoucí wellness

V infinity bazénu, ve kterém se zrcadlí vrcholky Dolomit, bychom mohli trávit hodiny a hodiny a kochat se krásou místní krajiny. To nás prostě nikdy neomrzí. Využít můžete saunu, páru nebo si zajít masáž.

Léto v přírodě

Jižní Tyrolsko se často opomíná jako letní destinace a věřte nám, že je to obrovská škoda. Místní hory jsou protkané trasami pro turisty i cyklisty.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Via Huber 25
39037 Maranza
Navigovat Web