Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 8h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 2 300 Kč
za noc
Představujeme vám zcela novou, dokonale promyšlenou maringotku Buchloff, kde název sám o sobě napovídá, v jakém "moodu" by se měla nést vaše tamní dovolená. Být offline a obklopeni jihomoravskou přírodou s těmi nejbližšími. Rozhodně nebudete litovat.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Maringotka se nachází pod hradem Buchlov, který je ideálním místem pro nenáročnou procházku, s dětmi i bez. Dokonce je hrad viditelný přímo z maringotky, což místu dodává ještě větší kouzlo. Na uvítanou vás bude čekat domácí slivovice rodičů majitelky Štěpánky, která se postará o vaše maximální pohodlí. Na zdraví!
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Místo bez wifi
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Wellness
3x 27 m2 3x

Od 2 300 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Něco navíc? Rozhodně ano!

Připravili si pro vás několik variant s kombinací služeb podle vašeho vlastního zájmu. Můžete si váš pobyt upgradovat a zvolit balíček s domácími produkty, jako jsou vajíčka a jogurty. Najdete tam ale i zeleninu, ovoce a kvalitní pečivo, lahodné limonády či dokonce špekáčky na gril. Balíček premium navíc obsahuje neomezenou možnost využití sauny a koupacího sudu.

Letní kino

Nemáte čas se doma dívat na filmy? Tak tady to můžete napravit. Během vašeho pobytu je vám k dispozici dataprojektor, který jednoduše nainstalujete naproti posteli nebo si filmový večer užijete při zapadajícím slunci venku na lehátkách. Výběr je na vás.

Na památku

V jednom ze šuplíčků, najdete i Polaroid, který se postará o to, abyste si s vaší drahou polovičkou, přáteli nebo rodinou zvěčnili vaše zážitky.

Kam na výlet?

Velehrad - místo, které byste určitě měli navštívit. Obec Velehrad se pyšní dokonalou barokní bazilikou Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje. Je to také nejvýznamnější poutní kostel v ČR, který je obklopen krásným klášterem. Také zde vede krásná cyklostezka a je zde mnoho míst, kde se můžete občerstvit. Rozhledna Salaš - Další zastávka, kterou nesmíte v okolí minout, je rozhledna Salaš. Dvě zaklesnuté sedmičky mají každá svou vyhlídkovou plošinu. Z maringotky k rozhledně dorazíte procházkou za cca 2,5 hodinky. Po vystoupání 112 schodů vás čeká výhled na krásné Chřiby.

I s domácími mazlíčky

Po domluvě s majiteli a za malý příplatek je možné sebou vzít i své čtyřnohé parťáky. Areál je oplocený, tudíž nemusíte mít strach, že by se vydali objevovat okolí až moc daleko.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ku Hradu
687 08 Buchlovice
Navigovat Web