Hotel Lotrinský

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Moravu už máte projetou křížem krážem jako my, ale stále vám tam scházelo něco jedinečného a výjimečného? Ve Velkých Pavlovicích otevřeli unikátní hotel s bohatou historií, gastronomickým zážitkem a možností degustace vyšlechtěných vín Modrých hor v barokních sklepích vévody Lotrinského. 

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Vinný sklípek
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí?

Lotrinský je ideálním místem pro romantiku ve dvou, ale i například firemní konference a večírky. Pro tyto účely vám budou k dispozici dva překrásné sály až pro 75 osob. Hotel vám na přání zajistí raut, coffee break, připraví fireshow nebo pro pány degustaci kubánských rumů. Po akci už se můžete jen odebrat do svých pokojů. Chystáte svatbu nebo teprve zásnuby? Ve Velkých Pavlovicích to také nečiní žádné problémy, poptejte se přímo v hotel

Kde budete spát?

 Hotel nabízí pokoje jak pro jednotlivce, tak pro páry. V tom případě si můžete vybrat dvoulůžák typu komfort nebo o něco luxusnější ve verzi delux. Všechny pokoje jsou vybaveny královsky velkou a pohodlnou postelí, LCD televizí, plným minibarem a samostatnou koupelnou. Ty jsou opravdu vychytané do posledního detailu za použití kamene a dřeva, proskleného sprchového koutu a luxusní kosmetiky Relax Refresh Revive.

Co tam můžete dělat?

Pokud jste milovníky dobrého a kvalitního vína stejně jako my, rozhodně si rezervuje svůj termín degustace. Ochutnáte jak vína „domácí“, tak vám svou nabídku odprezentují i další místní vinaři. 

Morava nabízí celou řadu kouzelných míst k prozkoumání, ať už samotné Velké Pavlovice v období konání vinných slavností, kousek od nich Lednicko-Valtický areál nebo si zajeďte do Hustopečí a vyrazte na příjemnou procházku Mandloňovou stezkou.

Co byste ještě měli vědět?

  • V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů
  • Parkovat můžete přímo v areálu
  • Wifi dostupná v celém hotelu
  • Všechny pokoje jsou nekuřácké

Další nabídky v této lokalitě

Sousedi Pavlov

Apartmány

Vinařství Skoupil

Penziony

Boutique Hotel Škrobák

Boutique hotely

Hardy

Penziony

Apartmány Ladná

Apartmány