Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 3459.40 Kč
za noc
Našli jsme kouzelné místo na Slovensku! Přímo pod Gerolachovským štítem v nadmořské výšce 1670 m.n.m. u hladiny průzračného Velického plesa stojí moderní budova, kde najdete oddech, špičkovou gastronomií, wellness a především ty nejkrásnější výhledy. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Takové místo je jen jedno! Jakoby nejvyšší hora Vysokých Tater měla svou vlastní vstupní bránu, za kterou se otevírá svět, kde si nemusíte vybírat mezi zážitky a službami. Ty nejkrásnější východy a západy slunce mají ukryté právě tady.
Číst více
Na samotě
Kolo / Elektrokolo
Dobře tu vaří
Wellness
Konferenční místnost
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci
2x 18 m2 2x

Elegantní dvoulůžkový pokoj s výhledem na tatranskou přírodu. Pokoje jsou zařízeny v tradičním tatranském stylu, jehož atmosféru umocňuje použití přírodních materiálů a tatranských obrazů Ladislava (Tatka) Janigy.

Od 3 361 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Absolutně jedinečné umístění

Jen stěží najdete lépe položený hotel, z něhož se můžete kochat nekonečnými výhledy na Tatry, kamkoliv se pohnete.

Gurmánský zážitek

Hotelová restaurace je vyhlášená a pochutnají si zde všichni. Ať už jste kolemjdoucí turista, nebo si užíváte luxusu Prezidentského apartmá. Na místní gastronomii jen tak nezapomenete.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty bude pro vás na pokoji navíc jako pozornost připravena láhev vína. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód AmazingVisa2024.

Odměna za výkony v horách

Jak si lépe odpočinout na konci dne než ve wellness centru. Završte relaxaci ve vířivce či sauně v odpočinkové místnosti s jedinečným výhledem na Velické pleso, okolní štíty a vodopád.

Gerlachovský štít

Na túru přímo z hotelu se můžete vydat sami nebo s horským vůdcem a doporučujeme přibalit si do batohu jak pořádnou svačinu, tak fyzičku, výstup je náročný, ale stojí za to!

Místo přijímá dárkové vouchery ONLINE

Dárkový voucher Amazing Places můžete uplatnit výhradně při rezervaci pobytu online na webu Amazing Places.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Tatranska Polianka 32
062 01 Vysoké Tatry
Navigovat Web