Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Našli jsme kouzelné místo na Slovensku! Přímo pod Gerolachovským štítem v nadmořské výšce 1670 m.n.m. u hladiny průzračného Velického plesa stojí moderní budova, kde najdete oddech, špičkovou gastronomií, wellness a především ty nejkrásnější výhledy. 

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Takové místo je jen jedno! Jakoby nejvyšší hora Vysokých Tater měla svou vlastní vstupní bránu, za kterou se otevírá svět, kde si nemusíte vybírat mezi zážitky a službami. Ty nejkrásnější východy a západy slunce mají ukryté právě tady.
Číst více
Na samotě
Na polosamotě
Kolo / Elektrokolo
Dobře tu vaří
Luxusní wellness
Konferenční místnost

Naše tipy

Absolutně jedinečné umístění

Jen stěží najdete lépe položený hotel, z něhož se můžete kochat nekonečnými výhledy na Tatry, kamkoliv se pohnete.

Gurmánský zážitek

Hotelová restaurace je vyhlášená a pochutnají si zde všichni. Ať už jste kolemjdoucí turista, nebo si užíváte luxusu Prezidentského apartmá. Na místní gastronomii jen tak nezapomenete.

Společenské akce

Velmi dobře by vám mohlo zázemí hotelu posloužit i pro firemní konference a nejrůznější eventy.

Odměna za výkony v horách

Jak si lépe odpočinout na konci dne než ve wellness centru. Završte relaxaci ve vířivce či sauně v odpočinkové místnosti s jedinečným výhledem na Velické pleso, okolní štíty a vodopád.

Gerlachovský štít

Na túru přímo z hotelu se můžete vydat sami nebo s horským vůdcem a doporučujeme přibalit si do batohu jak pořádnou svačinu, tak fyzičku, výstup je náročný, ale stojí za to!

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Tatranska Polianka 32
062 01 Vysoké Tatry
Navigovat Web

Ubytování

Domácí mazlíčky klidně přibalte s sebou Svatební servis Turistické až luxusní tipy pokojů a apartmánů

Zařízení

Restaurace Wellness Za příznivých podmínek je možné parkovat rovnou pod Sliezským domem za poplatek 20 eur/den. V opačném případě vás do hotelu vyveze auto nebo sněžný skútr.