Gvendolína

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Moderní dřevostavba s poetickým názvem Gvendolína není jen standardní apartmánový dům. Svým atypickým zjevem ji rozhodně nepřehlédnete. Najdete ji v malebné vesničce Lejčkov nedaleko Tábora, kde kolem nic není, jen nekonečné zelené svahy. Procházejte se bosí trávou, rozjímejte na terase a zhluboka dýchejte. 

Cena od4000 Kč Objekt /noc

Kapacita 8 osob

Kde budete spát

Do Gvendolíny se klidně vejdou dvě rodiny, ubytuje se tu hned osm lidí. V přízemí budete mít k dispozici velký otevřený prostor s kuchyní, sedačkou a krbem. V patře jsou pak umístěné čtyři pokoje, dva s manželskou postelí, další dva s palandou. Každý tak bude mít dostatek soukromí.

Co tam můžete dělat

Ráno vyjděte na terasu a posnídejte s výhledem na okolní lesy a louky. Když se vám poštěstí, zahlédnete pasoucí se srnky nebo projíždějící vláček opodál. Dejte si ranní meditaci nebo skočte do bazénu a nechte se vznášet na vlnách slané vody. Jste mistři grilu? Tady se vyřádíte. Vydejte se poznat okolí Gvendolíny. Brouzdejte stezkami po kraji Toulava, vydejte se za netopýry do Chýnovských jeskyň nebo objevte hrad Kámen.

Co byste měli ještě vědět

Psa můžete vzít s sebou za drobný poplatek

Pro děti je tu nachystaná truhla plná hraček a na zahradě si mohou pohrát na dětském pískovišti

Dvě auta můžete zaparkovat přímo u domu

Wifi je v celém objektu

Další nabídky v této lokalitě

Zámek Ratměřice hotel & resort

Hotely

Wellnessfishing

Glamour camping

Wellness Rock Live

Apartmány

Fořtovna

Penziony

Samota Hojšín

Kouzelné chalupy