Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 997.80 Kč
za noc
Vyrážíte do Brna a kromě víru velkoměsta byste zároveň ocenili příjemné prostředí trochu relaxu, pohody a klidu? Tuto skvělou kombinaci nabízí právě síť apartmánů od Goodnite.cz, kde naleznete vše výše zmiňované. Nacházejí se v různých částech Brna, a tak si podle svého programu můžete vybrat ten pravý.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ve Starobrněnské ulici na vás čeká schránka s klíči od vašich apartmánů, ale rovněž se tu nachází apartmány Enjoy Downtown, které nejenže překvapí svou skvělou dostupností jen 5 minut od náměstí Svobody, ale také elegantním zařízením. V historické budově jich je hned několik a liší se jak stylem, tak svou velikostí. Nejmenší z nich pohodlně ubytuje dva hosty, ty větší naopak až 4 dospělé osoby. Každý z nich má vlastní soukromou koupelnu, vybavenou kuchyňku, ale i pračku, kterou můžete v případě potřeby využít.
Číst více
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Terasa
Turistika
V okolí kaváren/restaurací
Výhled

Pokoje

Naše tipy

Ranní běh

Všechny apartmány se nacházejí v těsné blízkosti několika parků, kam si můžete během dne vyrazit zaběhat nebo na procházku.

Když jste na cestách déle

Apartmány Great Chill nabízejí také prádelnu, kde si můžete za menší poplatek vyprat a připravit se na pokračování vaší cesty.

Na večeři a drink

Ať už budete chtít za večeří vyrazit do centra nebo se vám nebude chtít dál než za roh, obě možnosti zde máte k dispozici. My ale doporučujeme centrum, Brno je rájem skvělých restaurací a barů.

Tip na výlet

Pěší procházkou můžete navštívit brněnské planetárium a hvězdárnu, která nabízí bohatý program včetně pozorování noční oblohy nebo projekcí vesmíru. Mimo jiné si tady ale můžete třeba zacvičit jógu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Starobrběnská 286/13
60200 Brno
Navigovat Web