Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4839.94 Kč
za noc
Výjimečné útočiště uprostřed majestátní přírody Tatranského národního parku, to je EN Hotel. Místo, kde jste zcela obklopení energii hor, kde můžete jednoduše jen tak být a plně regenerovat. Tak jednoduché a opravdové to je, stejně jako hory, stejně jako Tatry.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
EN Hotel je útulný a zároveň vysoce stylový butikový hotel, který svým hostům nabízí 15 pokojů, z nichž každý má nezaměnitelný výhled na vrcholky hor nebo do korun stromů. Interiérům vévodí základní trojice materiálů - kámen, dřevo, len a jejich krása zde dokonale vyniká v jejich jednoduchosti. A to vše v návaznosti na lokální tradici a zdroje a v úžasně citlivém provedení.
Číst více
Parkování
Baby friendly
Wellness
Cyklistická trať
Bežkařská trať
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Srdce hotelu

Otevřená kuchyně spojená s barem i prostorem pro stolování si vás získá svou vřelou a jedinečnou atmosférou. Dopřejte si opravdový horský fine dining a ochutnejte to nejlepší z tradiční regionální kuchyně v moderním kabátku.

Co by kamenem

Kolem hotelu vede stezka přímo na jeden z nejznámějších polských tatranských vrcholů Kasprowy Wierch. Můžete využít i pohodlnější variantu a vyvézt se nahoru lanovkou - dolní stanice lanovky je jen pár set metrů pod hotelem. V zimě nasaďte skialpy a stoupejte na vrchol rovnou od chaty.

Obnovte síly

Po náročných horských túrách se svěřte do péče zkušených fyzioterapetů a nechte se hýčkat autorskými rituály, které spojují léčivou masáž s využitím tří přírodních prvků - kamene, dřeva a ledu. Vše doplněno o přírodní kosmetiku švýcarské značky Soeder.

Jiné Zakopane

Až pojedete do EN Hotelu, tak do navigace sice budete zadávat název proslulého tatranského rezortu Zakopane, ale sami si už vyberte, zda budete chtít trávit čas obklopení tichou přírodou nebo zda vyrazíte do životem pulzujících uliček centra Zakopaného.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ulica Kuźnice 16
34-500 Zakopane
Navigovat Web