Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6360.00 Kč
za noc
Vyražte za dobrodružstvím na úpatí hor, do chráněné oblasti Tatranského národního parku. V obklopení přírody najdete Chatu Medovku, kde luxus splývá s přírodou a od prvního okamžiku vám učaruje svým elegantním designem a komfortem na každém kroku.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ve spodním patře naleznete plně vybavenou kuchyň s moderními spotřebiči a útulným obývacím prostorem s krbem. Zde se můžete zahřát po dni stráveném v přírodě a venkovní terasa je ideálním místem pro večerní posezení s dechberoucími výhledy do okolní přírody. Druhé patro nabízí dvě pohodlné ložnice a ubytuje až 6 osob.
Číst více
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Baby friendly
Cyklistická trať
Turistika
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci
6x 133 m2 6x

Chata Medovka poskytuje luxus na třech podlažiach navržených pro oddych, čas s rodinou i soukromí.

Od 9 158 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Jízda na koni

Zarezervujte si jízdu na koni v místní stáji a projeďte se horskými pastvinami. Užijte si krásné výhledy a jedinečný pocit svobody, který jízda na koni přináší.

Prohlídka farmy Východní

Prozkoumejte tradiční farmářský dvůr, ochutnejte lahodné BIO produkty a objevte neobvyklé stránky venkovského života. Nebo si zajděte na prohlídku výroby čajů.

Turistika v Tatranském národním parku

Vydejte se na nezapomenutelnou túru k jezeru Štrbské Pleso. Cesta vás provede malebnými lesy a odmění vás pohledem na křišťálově čisté jezero, které odráží okolní vrcholky hor.

Lyžování v Tatrách

Na dosah budete mít střediska ve Vysokokých i Nízkých Tatrách. Mezi nejznámější patří Štrbské Pleso, Starý Smokovec nebo Jasná.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Východná 1095
03232 Východná
Navigovat Web