Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Buďte jedni z prvních hostů, kteří navštíví novou Chalupu Tříč. Celkovou atmosféru chalupy, kde budete obklopeni tradičními prvky v kombinaci s moderním designem, dotváří vůně dřeva a svěží vzduch Krkonoš. Věříme, že zde načerpáte novou energii a budete odjíždět nadšeni. Chalupa Tříč je přesně tím místem, na které máte chuť se pravidelně vracet. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň. A co by to bylo za rodinnou dovolenou bez velkého jídelního stolu, kam si pohodlně sednou všichni její členové. Interiér je zařízený za použití masivního dřeva a přesto je velmi vzdušný.
Číst více
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Luxusní ubytování uprostřed přírody

Ubytujte se s rodinou či přáteli v moderní chalupě situované v malebné vesničce Horní Tříč v Krkonoších, v těsné blízkosti lyžařských areálů.

Pro malé i velké

Chalupa je vhodná především pro rodiny s dětmi nebo blízké přátele. Děti si zde přijdou na své v samostatné, plně vybavené herně, kde si i dospělí mohou dát turnaj třeba ve stolním fotbale.

Kde budete usínat

Spaní si můžete vybrat ve třech oddělených ložnicích, jedna je s klasickou manželskou postelí a zbylé dvě z nich jsou vybaveny velkokapacitními postelemi pro čtyři osoby. V patře je prostorná koupelna s vanou a v přízemí se sprchovým koutem.

Wellness

Přemýšlíte, co zde budete dělat večer, až ti nejmenší usnou? K dispozici je vám wellness se saunou, ochlazovací kádí a venkovní vyhřívaná káď.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Tříč 46
513 01 Vysoké nad Jizerou - Horní Tríč
Navigovat Web

Ubytování

Chalupa nabízí ubytování ve třech ložnicích a celková kapacita je deset osob.

Zařízení

K dispozici kávovar a vinotéka Celá chata je nekuřácká