Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 9h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 5 715 Kč
za noc
Buďte jedni z prvních hostů, kteří navštíví novou Chalupu Tříč. Celkovou atmosféru chalupy, kde budete obklopeni tradičními prvky v kombinaci s moderním designem, dotváří vůně dřeva a svěží vzduch Krkonoš. Věříme, že zde načerpáte novou energii a budete odjíždět nadšeni. Chalupa Tříč je přesně tím místem, na které máte chuť se pravidelně vracet. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň. A co by to bylo za rodinnou dovolenou bez velkého jídelního stolu, kam si pohodlně sednou všichni její členové. Interiér je zařízený za použití masivního dřeva a přesto je velmi vzdušný.
Číst více
Vítěz v kategorii Chalupy 2022
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
10x 0 m2 10x

Luxusní ubytování obklopené tradicí v nově postavené chalupě ve Vysokém nad Jizerou - Horní Tříči.

Od 5 625 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Luxusní ubytování uprostřed přírody

Ubytujte se s rodinou či přáteli v moderní chalupě situované v malebné vesničce Horní Tříč v Krkonoších, v těsné blízkosti lyžařských areálů.

Pro malé i velké

Chalupa je vhodná především pro rodiny s dětmi nebo blízké přátele. Děti si zde přijdou na své v samostatné, plně vybavené herně, kde si i dospělí mohou dát turnaj třeba ve stolním fotbale.

Kde budete usínat

Spaní si můžete vybrat ve třech oddělených ložnicích, jedna je s klasickou manželskou postelí a zbylé dvě z nich jsou vybaveny velkokapacitními postelemi pro čtyři osoby. V patře je prostorná koupelna s vanou a v přízemí se sprchovým koutem.

Wellness

Přemýšlíte, co zde budete dělat večer, až ti nejmenší usnou? K dispozici je vám wellness se saunou, ochlazovací kádí a venkovní vyhřívaná káď.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Tříč 46
513 01 Vysoké nad Jizerou - Horní Tríč
Navigovat Web