Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 19607.80 Kč
za noc
V dnešní uspěchané době čím dál víc toužíme po klidu a samotě v náručí přírody, kde můžeme dobít baterky a načerpat pozitivní energii. Přesně to vám nabízí právě tady - v areálu lyžařského & bike centra Salamandra Resort.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chalet najdete nedaleko samotného hotelu, a tak budete mít jeho služby nadosah, ale zároveň si užijete soukromí, které chalet nabízí. Je posazen do svahu, směrem k lesu, kde stála původně budova hornické společnosti. Tuto část historie v interiéru chaletu připomínají antracitové, černé a zlaté kovové materiály. A propos zlato se tu těží dodnes.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Biotop
Dětské hřiště / koutek
Přímo na sjezdovce
Wellness
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci
18x 20 m2 18x

V dnešní uspěchané době stále více toužíme po odpočinku a samotě v lůně přírody, kde můžeme "dobít baterky" a načerpat pozitivní energii. CHALET SALAMANDRA se nachází v těsné blízkosti hotelu, přímo v areálu lyžařského a cyklistického centra Salamandra Resort. Chata je ideální volbou pro ty, kteří hledají soukromí a ocení přírodní, ekologické materiály.

Od 19 608 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

SPA Bannensium

Hosté mají během svého bezplatný vstup do wellness centra v rámci Salamandra Resortu. Využijte tuto možnost a dopřejte si zasloužený relax.

V létě

Během letních měsíců si můžete vybrat z velkého množství aktivit - rádi vám tu půjčí kola i elektrokola, paddle boardy nebo čtyřkolky. Přímo v resortu je i jezero, takže bude postaráno i o vodní radovánky.

Restaurace

Pokud nebudete chtít vařit, tak nemusíte. Na bufetové snídani si můžete také skočit do resortu, kde během dne funguje i restaurace.

Ráj pro děti

I těm nejmenším tu bude dobře. Vaše ratolesti mají vstup do dětského koutku zdarma, k dispozici je i venkovní dětské hřiště a ve vybraných termínech také animační programy.

V zimě

Nacházíte se uprostřed lyžařského střediska, kde máte 20% slevu, takže lyže berte určitě s sebou. Samozřejmostí je půjčovna a servis lyží. Zabruslit si také můžete na místním kluzišti.

Místo přijímá dárkové vouchery ONLINE

Dárkový voucher Amazing Places můžete uplatnit výhradně při rezervaci pobytu online na webu Amazing Places.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horný Hodrušský tajch
966 61 Hodruša Hámre
Navigovat Web