Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 18 900 Kč
za noc
Vychutnejte si dechberoucí výhledy na nejvyšší českou horu, Sněžku, Hnědý vrch a Obří důl. Navštivte Chalet BERG, který je dokonalým útočištěm, kde můžete vstoupit do světa odpočinku a pohody v jedinečném přírodním prostředí. Tento nádherný chalet kombinuje minimalistickou architekturu s luxusním ubytováním a poskytuje privátní hotelový zážitek přímo na sjezdovce Javor v Peci pod Sněžkou.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Architektonicky čisté linie Chaletu BERG nabízí prostorné a komfortní ubytování až pro 12 osob. V přízemí najdete tři elegantní ložnice a první patro chaletu je středobodem domácího života s útulnou obývací částí, krbem a plně vybavenou kuchyní. Zde také najdete terasu, která pohodlně pojme deset lidí a nabízí vyhřívaný cedrový sud. Ideální místo na pozorování západu slunce. Ve druhém patře se nachází čtvrtá ložnice a nechybí ani wellness zóna s infrasaunou a finskou saunou.
Číst více
Přímo na sjezdovce
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Místo na teambuilding
Masáže
12x 320 m2 12x

V horských výšinách Velké paseky v Peci pod Sněžkou naleznete elegantní Chalet Berg, upírající zasněný pohled na nejvyšší českou horu, Hnědý vrch a Obří důl.

Od 0 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Privátní večeře s kuchařem

Pro milovníky dobrého jídla nabízí privátní večeře s šéfkuchařem, který pro vás připraví čtyřchodové degustační menu nebo uspořádá grilování na terase.

Nadstandardní servis

Zde se můžete nechat hýčkat! Nechte si kromě plně zásobené lednice přinést snídani nebo odpolední snack.

Vydejte se do přírody

Vydejte se do kouzelné krajiny nejen v zimě. V létě krásy zeleného prostranství uchvátí vaši mysl. Čeká na vás nespočet spletitých tras k prozkoumání krás krkonošské přírody.

Do BERGU na lyže

Ubytování přímo na sjezdovce umožňuje snadný přístup k perfektně upraveným tratím a přilehlá sjezdovka Javor vás zavede do celého Skiresortu Pec.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pec pod Sněžkou 358
542 21 Pec pod Sněžkou
Navigovat Web