Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 8h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 4 100 Kč
za noc
Ticho, klid, nerušený spánek. Daleko od hlavních turistických destinací, od davů a každodenního stresu. Komfort a rodinné zázemí, privátní wellness s vířivkou, finskou saunou, masáží i odpočívárnou v zimní zahradě s úžasným výhledem do údolí. A všude kolem – příroda. Vítejte v ráji! V Českém ráji.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Necelá hodina a půl cesty z Prahy vás odděluje od vesničky Hrádka. Ta se nachází kousek od Lomnice nad Popelkou nad malebným údolím, které si vybavíte ještě dlouho po návratu zpět do reality. A právě tady se manželé Mizerovi rozhodli před několika lety vytvořit oázu klidu v podobě butikových apartmánů Český ráj a Biokolna.
Číst více
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Servis přímo od majitelů

Pokoje

Naše tipy

Unikátní Biokolna

„V rodině jsme se zamysleli, jak to udělat, aby byl apartmán Biokolna co nejvíce bio a došli jsme k tomu, že je potřeba využít místní dřevo, které zpracují lokální truhláři, použít výhradně přírodní oleje, žádné škodlivé látky, začlenit do pokojů pouze přírodní materiály, jako je bavlna, len, ovčí vlna.“

Za sportem nebo na výlet

Podle počasí si sem vezměte kola anebo běžky - okolí je pro obojí jako dělané. A přepadne-li vás chuť zahrát si třeba badminton, fotbal, vše potřebné vám tu ochotně zapůjčí. Jste-li vyznavači pěší turistiky, určitě se vydejte na Smetanovu vyhlídku nebo vrchol Tábor. Rodiny s dětmi jistě potěší nově zrekonstruované přírodní koupaliště s ostrůvkem jen kilometr odsud.

IQOS friendly

Venkovní prostory a terásky jsou také IQOS friendly.

Zasloužený relax

LUXUSNÍ PRIVÁTNÍ WELLNESS s finskou saunou, vířivkou a relaxačním prostorem v zimní zahradě, plně vybaveným minibarem a reproduktorem Marshall, který Vás dostane do hudebního rája.

Domácí snídaně

Co ale musíte bezesporu zažít, je zdejší snídaně! Start dne, který si nechcete nechat ujít. Připravuje ji přímo paní majitelka, na pokoj donese osobně pan majitel. Je opulentní, připravená z místních surovin a vyhlášená daleko za hranicemi Českého ráje. Čerstvý, doma pečený chléb, omeletky z bio vajíček s pršutem a mozzarellou, ovocné koláče, jogurt z farmy. A hlavně – lívance!

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hrádka 36
512 51 Lomnice nad Popelkou
Navigovat Web