Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 300 Kč
za noc
Jen si to představte. Ležíte na lehátku, sledujete, jak si nad vámi vánek pohrává s palmovými listy a z dálky slyšíte šumění moře. Sluníčko příjemně pálí, a tak se jdete ochladit do bazénu nebo přímo do moře. Starosti tak během chvilky odplavou a vy prožijete dovolenou v ráji jménem Bali. Právě na tomhle indonéském ostrově jsme se rozhodli spojit síly se sympatickým projektem Bába na Bali a dopřát i vám možnost zažít autentické Bali, a to bez starostí. Pečovat o vás budou spolu s místními také Míša s Jindrou, kteří tu od roku 2017 žijí a díky kterým poznáte Bali tak trochu jinak.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
K původní vile Lontar přibyla v roce 2022 nově vila Rumah Bunga a komplex balijských bungalovů Saba Cottages. Ani jednomu místu nechybí krásná tropická zahrada s velkým venkovním bazénem. Lontar & Rumah Bunga jsou na stejném pozemku jen pár desítek metrů od pláže, Saba Cottages najdete zhruba o 400m dál.
Číst více
Vítěz v kategorii Češi ve světě 2023
IQOS friendly
Domácí snídaně
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Venkovní bazén
Servis přímo od majitelů

Pokoje

Naše tipy

České zázemí

Rodinná atmosféra a podpora, které se vám tu dostane, patří k největším výhodám Báby na Bali. Od transferu z letiště, přes výměnu peněz až po zajištění masáží nebo výletů - s tím vším vám Míša s Jindrou rádi pomůžou.

Autentické Bali

Nejednou se nám stalo, že jsme přímo z vily pozorovali zástupy místních, jak se brzy ráno vydávají na pláž na jednu z ceremonií. Vídávali jsme je také, jak vedou pást krávy s telátky. Tady totiž ještě zažijete venkovské Bali bez turistů.

Hurá na výlet

Pokud budete mít chuť se vydat na výlet, Míša s Jindrou vám nejen rádi poradí, ale také pomůžou výlet zorganizovat. Bába na Bali má výhodnou polohu, odkud se dostanete na většinu zajímavých míst v relativně krátké době.

Nebe v hubě

Začíná to skvělou snídaní, ke které dostanete talíř čerstvého ovoce. Přes den doplníte energii z kokosu a zajdete na dobroty k místním - ať už na pláž na maso na špejli nebo "k babičce", která každý den vaří něco jiného, ale pokaždé se budete olizovat až za ušima.

Beach club za rohem

Pět minut od vil se ukrývá malý poklad v podobě plážového klubu Flamingo, kam jsme sami často chodili na oběd, na skvělou kávu anebo jen na dobrý drink. Pro děti tu mají brouzdaliště i dětský koutek.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Jl. Pantai Saba, Saba
80581 Kabupaten Gianyar
Navigovat Web