Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6 000 Kč
za noc
Vstávat ráno a mít Lipno co by kamenem dohodil, dát si kafe na terase a s kamarády se válet celý večer v sauně. Čas strávený na Lipně umí být opravdu kouzelný. Apartmány v Přední Výtoni jsou ještě navíc nízkoenergetické, vaším pobytem tedy přispějete k ochraně místní přírody, které jsme si v poslední době začali všichni náležitě vážit.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Na tomto kouzelném místě najdete čtyři nově vybavené apartmány, které majitelé navrhli v minimalistickém stylu. Zároveň vám však zde nebude nic chybět, veškeré vybavení ručníky či nádobím je zde samozřejmostí.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Krb
Singltrek
Možnost rybařit

Pokoje

Naše tipy

Okolo Lipna na kole

Pokud rádi trávíte prázdniny v sedle, určitě si nezapomeňte přibalit kola. V apartmánech najdete i úschovnu, kde můžete kola bezpečně zaparkovat. Pokud se vám nebude chtít objíždět celé Lipno, využijte místní přívozy a zkraťte si cestu plavbou. Je to zážitek!

Tady jsou babyfriendly

Toto kouzelné místo má rádo děti a majitelé na ně mysleli i během plánování a navrhování apartmánů. Ty jsou bezpečné a zároveň útulné. Okolí Lipna navíc nabízí hromadu dětského vyžití od koupaní a hraní na pláži až po první zimní lyžování.

Večerní sauna

Nejen v zimě můžete využít nově postavenou finskou saunu, kam se vejde celá rodina. Pokud dorazíte v zimě a budete mít štěstí na sníh, můžete do něj po saunování skákat nebo uspořádat malou koulovačku.

Každý apartmán je originál

Apartmány mají sice stejnou rozlohu a rozvržení místností, designově je však každý z nich unikát. Liší se barevným provedením i použitými materiály.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Přední Výtoň 241-242
382 73 Přední Výtoň
Navigovat Web