Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 5h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 8 000 Kč
za noc
Tohle je jedním slovem pecka! Zážitky, které si z pobytu v tomto apartmánu odvezete, nejen, že předčí všechny předešlé, ale hlavně vám v hlavě utkví opravdu dlouho. A přesně proto byl postaven, aby vám udělal radost, vyrazil dech a nechal vás relaxovat v naprostém úžasu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Připadáme si tady totiž jako v domě filmové hvězdy. Nádherný prostor plný kvalitních materiálů a zářivých detailů. Ložnice přizpůsobena tomu nejnáročnějšímu spáči, prostorná koupelna, plně vybavená kuchyně i útulný odpočívací koutek plný polštářů a kožešin.
Číst více
Nespresso na pokoji
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Cyklistická trať
8x 150 m2 8x

Moderní apartmán v srdci Žďárských vrchů s kapacitou až 8 osob, privátním wellness, vlastním kinosálem a vybaveným barem.

Od 8 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Soukromý kinosál

Pohodlné sedačky, obrovské plátno, široká nabídka filmů všech žánrů a profesionální zvuk 7.1 Dolby Atmos vám naladí zážitek, jako v tom nejlepším multiplexu. Oceníte také plně vybavený bar s pípou, ledovačem, kávovarem Nespresso a samozřejmě profesionálním strojem na popcorn – bez toho to v kině prostě nejde!

Ideální místo k odpočinku i zábavě

Apartmán Volavka je ideální variantou pro rodiny toužící po soukromí, klidu, ale i zábavě. Je to ale také skvělé místo pro uspořádání soukromé narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, nebo dámské či pánské jízdy.

Soukromé SPA

Zahřát se můžete ve finské sauně Jacuzzi Sasha nebo parní lázni a poté se příjemně zchladit pod zážitkovou sprchou s několika režimy. Po saunových ceremoniálech si odpočinete na luxusním relaxačním lůžku nebo třeba ve vířivce Jacuzzi se sklenkou něčeho dobrého.

Kočár tažený koňmi

Pan Trávníček z Hamer u Hlinska vás vezme na vyjížďku, na které budete obdivovat nejen krásy okolí, ale i samotné plemenné hřebce v zápřahu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Poličská 1816
539 01 Hlinsko
Navigovat Web