Noc pod hvězdami ve Vile Volman

17. června 2024
Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Milovníci krásné architektury a kouzelných míst, zbystřete! Rádi bychom vás pozvali na jedinečný zážitek do funkcionalistického skvostu, Vily Volman – Spaní pod hvězdami. Ať už jste zvyklí objevovat kouzelná místa, nebo jen toužíte po výjimečné noci, tahle akce vás okouzlí.

Vila Volman: Klenot mezi vilami

Jen kousek za Prahou, v malebných Čelákovicích, se ukrývá Vila Volman, dílo architektů Karla Janů a Jiřího Štursy, postavené v letech 1938-1939. Tento funkcionalistický poklad se pyšní nejen svým minimalistickým designem, ale i harmonickým propojením s přírodou. Čisté linie a velká okna vám nabídnou pohledy do pečlivě upravené zahrady, kde najdete klid a inspiraci.Vila prošla citlivou rekonstrukcí, která z ní učinila perfektní místo nejen pro milovníky architektury, ale také pro ty, kteří hledají neobyčejné zážitky. Právě tady se spojuje historická elegance s moderním pohodlím – ideální místo pro prohlídky a speciální akce.

Spaní pod hvězdami

Představte si, že usínáte pod širým nebem, obklopeni vůní letní zahrady a šumem větru v korunách stromů. Spaní pod hvězdami ve Vile Volman vám přesně toto nabídne. Jedná se o exkluzivní událost, která se koná 15. - 16. a 17. - 18. srpna a zaručuje romantiku i exkluzivní dobrodružství.

V ceně pobytu najdete nocleh na terase nebo uvnitř vily, degustační večeři, brunch, ambientní živou hudbu od Pierre Urban, komentovanou prohlídku vily, lekci ranní jógy a ty nejměkčí lůžkoviny a ručníky.

Spaní pod hvězdami ve Vile Volman není jen obyčejná noc v přírodě. Je to příležitost prožít něco výjimečného v prostředí, které vás uchvátí svým kouzlem a klidem. Kapacita akce je omezená, takže neváhejte a zajistěte si své místo co nejdříve. Své místo si můžete rezervovat zde.

Přijďte a nechte se unést kouzlem Vily Volman. Tento exkluzivní večer pod hvězdami vám přinese zážitek, který si ponesete v srdci ještě dlouho po návratu domů.


 

Podobné články