Kouzla rakouských hor

3. července 2024
Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Plánujete útěk do přírody, kde se můžete zhluboka nadechnout a zapomenout na shon všedního dne? Máme pro vás skvělý tip! V rakouských Alpách se skrývají dva unikátní klenoty: Goldstück Saalbach a Sloho Bergurlaub. Místa nedávno prozkoumala i Eliška s manželem, které znáte určitě i z aplikace Placehunter. Na svém výletě si užili nejen nádhernou krajinu a komfortní ubytování, ale také nespočet možností pro relaxaci i aktivní vyžití. 

Goldstück Saalbach

Boutique hotel Goldstück, v překladu kousek zlata, můžete najít v alpské vesnici Saalbach-Hinterglemm. Kousky zlata si s sebou můžete odsud odvést i vy v podobě nádherných vzpomínek, nezapomenutelných zážitků, které zde prožijete. Ať už díky speciální snídaní s čerstvými a regionálními produkty nebo díky venkovnímu bazénu. 

Hotel nabízí 28 dvoulůžkových pokojů, ve kterých se odráží pořádná dávka lásky, kterou majitelé do pokojů vložili a vášně pro detail. Těšit se můžete na moderní, elegantní městský design a božský klid, který vám udělá dobře nejen na těle ale i na duši. To potvrzují i získané ocenění Vítěz v kategorii Boutique Hotely 2022 a Vítěz v kategorii Rakousko 2023. A co vás dostane? Vana na terase!

Sloho Bergurlaub

Projekt Sloho se nachází v srdci Štýrska v malé vesnici Hohentauern a nabízí 9 útulných apartmánů s pohádkovými výhledy na místní kopce. Společným jmenovatelem tohoto ubytování jsou cit pro detail a rodinná atmosféra.

Apartmány jsou kompletně vybavené kuchyní a balkony, čtyři z nich navíc nabízí i soukromé sauny s výhledem na místní dvoutisícovky. Pro všechny hosty je k dispozici borovicová sauna, v malé kavárně si každý může kromě kávy a vína koupit i vybrané místní produkty nebo si objednat snídaňovou bedýnku s čerstvými vejci, mlékem či tvarohem. Stejně velkoryse vám personál připraví i piknikový batůžek, se kterým můžete vyrazit druhý den na túru. A že okolí stojí za to! 

Vyrazíte s námi objevovat Rakousko? Celou nabídku najdete tady.  :)

Podobné články