Jak jsme si užili Jizerky

27. června 2024
Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pokud hledáte místo, kde se můžete vymanit z každodenního shonu a ponořit se do pohádkové atmosféry Jizerských hor, Hotel Královka je tím pravým útočištěm. 

Moderní hotel s historickým kouzlem vás přivítá srdečnou atmosférou, dechberoucími výhledy a službami, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Hotel Královka totiž není jen místem pro přespání, ale destinací, která nabízí komplexní zážitek plný klidu, pohodlí a nezapomenutelných momentů. Ať už hledáte romantický víkendový útěk, rodinnou dovolenou, nebo místo pro jedinečnou událost, Královka je tím pravým místem, kde se můžete ponořit do krásy přírody a luxusu zároveň. 

Magická poloha a ubytování

Královka se pyšní svou jedinečnou polohou v srdci Jizerských hor, odkud máte na dosah nejkrásnější turistické trasy a přírodní scenérie. Už samotná cesta k hotelu vás naladí na správnou notu, protože budete projíždět malebnými vesničkami a hustými lesy, které navozují pocit pohody a klidu.

Hotel nabízí několik typů ubytování, od útulných pokojů až po prostorné apartmány s moderním designem, který kombinuje přírodní prvky s komfortem. Každý pokoj je navržen tak, aby vám poskytl maximální pohodlí a soukromí, a zároveň vás nechal plně si vychutnat nádherný výhled na okolní krajinu.

Gastronomický ráj

Pro milovníky dobrého jídla je Královka naprostým rájem. Hotelová restaurace je známá svou vynikající kuchyní, která spojuje místní suroviny s inovativními kulinářskými technikami. Budete v rukou kuchařské reprezentace České republiky, která vám uvaří speciality z nejkvalitnějších surovin. Šafránové rizoto s krevetami, thajské green curry nebo buchtičky se šodó. Pochutná si určitě každý.

Wellness a relaxace

Po náročném dni stráveném objevováním krás Jizerských hor si můžete odpočinout v kouzelném střešním wellness. Jenom se tak zadívat na hvězdy z venkovní jacuzzi nebo se prohřát v některé ze saun. Za nás je to skvělé zakončení dne stráveného na kole či ve stopě.

Nezapomenutelná akce

Do Královky nemusíte jen s rodinou. Vezměte své kolegy na teambuilding, školení či firemní poradu. Prostory restaurace vám tady uspořádají podle vašich přání a zabezpečí kompletní servis od techniky až po doplňující program. A nezapomeňte s sebou vzít i děti, je tu pro ně obrovské venkovní hřiště a zábava zaručena!

Jednu nezapomenutelnou akci jsme nedávno zažili i my v příležitosti Amazing Volvo party s představením nového elektromobilu Volvo EX30 a můžeme říct, že to byl opravdu jedinečný zážitek. Na rozpálených grilech jsme zažili školu vaření, pivo Proud teklo proudem a nechyběl ani adrenalinový program ve formě slaňování rozhledny od Horyzontu. 

Tato akce opět ukázala, jak Královka dokáže nabídnout nejen skvělé zázemí, ale i nevšední zážitky, které lidi spojují a tvoří vzpomínky na celý život.

Navštivte Královku a objevte kouzlo Jizerských hor jako nikdy předtím!

Podobné články