HERO PARTY
Když se spojí kouzelná místa, lidé se srdcem na pravém místě a chuť pomáhat, vznikne něco, co se vryje pod kůži. Nejen na jednu noc. Hero Party byl večer, který zářil elegancí i laskavostí. A ukázal, že solidarita může mít podobu zážitku, který rezonuje ještě dlouho poté.
Ale začněme pěkně od začátku. Na konci léta jsme se v industriálním Uhelném mlýně potkali s majiteli míst, přáteli značky °Amazing Places a lidmi, kteří nám pomáhají tvořit svět krásných zážitků. Tenhle večer ale nebyl jen oslavou komunity.
Byl hlavně o pomoci. Hero Party se totiž nesla v duchu solidarity a podpory projektu Hero Hotel – iniciativy, která otevírá dveře k odpočinku těm, kteří by si dovolenou jinak nemohli dovolit. Samoživitelům, samoživitelkám a jejich dětem.

Hrdinství, které není slyšet
Hrdinství má mnoho tváří. A často se obejde bez potlesku. Jsou to rodiče, kteří každý večer počítají každou korunu. Děti, pro které dětství znamená víc povinností než dobrodružství. Právě pro ně vznikl Hero Hotel – projekt, který ukazuje, že i víkendový pobyt může změnit životní perspektivu.

Díky laskavosti majitelů hotelů, chalup a penzionů vzniká mozaika míst, která otevírají své dveře bez nároku na odměnu. Ne jako charitu, ale jako gesto lidskosti. Každý zapojený partner několikrát do roka daruje víkendový pobyt – s plným servisem, respektem a otevřenou náručí. A o to, aby se pomoc dostala skutečně tam, kde je nejvíc potřeba, se stará Klub svobodných matek.

Večírek, kde se pomáhá stylem
Hero Hotel jsme nechtěli představit tiskovou zprávou. Chtěli jsme mu dát premiéru, která bude mít emoci, energii i hloubku. A tak vznikla Hero Party. Večer, kde se spojil styl s laskavostí, elegance s lidskostí.

Zážitek začal už cestou. Díky partnerství s Českými drahami jsme vypravili vlastní „Amazing special“, který propojil stylový příjezd s ekologickým přístupem. Ve vlaku se poprvé rozezněl smích, zacinkaly skleničky a mezi kupé se šířila atmosféra, která nastavila tón celého večera, radostná, uvolněná, společná.

Hudba, chutě, zážitky
Na pódiu se střídaly silné hudební momenty – energická Maella, funky linka DJ Michaela V z J.A.R. i grandiózní show Kapitána Dema, která proměnila prostor v taneční bouři.

Mezitím hosté objevovali další kouty večera: tarotové karty, tetovací studio, performance On The Edge nebo fotokoutek, odkud si odnášeli vlastní malé památky.

K dobré party patří i skvělé jídlo a pití. O catering se postaral Ze Mě projekt a proměnil ho v kulinární zážitek s příběhem. Hlavní bar patřil Bars&Kai se signature hero drinky, Dog in Dock přivezl svůj ikonický wine truck, Pernod Ricard naléval lahodný Gin & Tonic a Le Patio Group rozsvítilo večer elegantními Perrier limonádami.

Ploom připravil lounge, kde se dalo na chvíli vydechnout, Proud zase přinesl příjemný kontrast v podobě poctivého piva. A když se před Uhelným mlýnem objevil oranžový Aperol Piaggio od Ultra Premium Brands, byl to jako dotek italského léta uprostřed Čech.

Tombola snů
Každý drink, každý lístek v tombole, každý krok na parketu měl svůj smysl. Tombola byla přehlídkou velkorysosti – dvoutýdenní Bali s Bába na Bali, týdenní zapůjčení vozu Volvo, skleněné skvosty Rückl, dárky od Manufaktury, šperky AOMU, elektronika od Fixed, dětské kolo od Future Cycling i celá řada designových a gurmánských překvapení od partnerů jako Robot nebo Tipsy. V taškách hostů nechyběla ani nová ročenka všech kouzelných míst z Amazing Places.

Výsledek? Na konci večera se podařilo vybrat 250 000 Kč na podporu projektu Hero Hotel.

Hotel s velkým srdcem
Do roku 2026 chceme darovat víkendový pobyt alespoň tisícovce rodin. Každý zapojený hotel, chalupa nebo penzion je dílkem mozaiky, která skládá Hero Hotel – místo, které nemá recepci ani pevnou adresu, ale má to nejcennější: silnou myšlenku a velké srdce.

Chcete být součástí?
Máte krásné ubytování a chcete darovat víkend rodině, která si ho sama nemůže dovolit? Nebo se chcete zapojit jinak? Napište nám.
A pokud volný pokoj nemáte, i finanční pomoc má velký smysl – každá koruna z transparentního účtu jde přímo rodinám. Na cestu, na společnou večeři, na malý zážitek navíc.

Děkujeme, že jste u toho s námi. Děkujeme, že pomáháte.