O nás

Jsme parta nadšenců, kteří ví, že to, co hledáme, máme často pod nosem.

Na svých cestách jsme objevili desítky kouzelných míst od romantických chalup, útulných roubenek, mlýnů a statků až po výjimečné apartmány a hotely. Už víme, že za skvělou dovolenou nemusíme cestovat po světě, ale že máme mnoho krás přímo pod nosem. 


Projeli jsme Čechy, Moravu a Slezsko

A zmapovali pro vás naše nejoblíbenější kouzelná místa. Najdete v nich kvalitní služby, nádherné prostředí, tradici, styl, dobrý design i výborné jídlo. Většinu z těchto míst vybudovali jejich hrdí majitelé, kteří do své práce dávají celé své srdce. A my víme, že takové nadšení a zápal pro věc je prostě znát.

Místa, kam bychom nejeli podruhé, tu nenajdete.

Všechna místa jsme sami vyzkoušeli. Vybíráme takové prostory, které se nezasekly v minulém století, ale které svou gastronomií, úrovní služeb a designem odpovídají tomu, čemu většina z nás říká "západní standard". Chceme ukázat, že "český standard" už dávno nejsou jen umakartová jádra, otrávený personál, zašedlé záclony, včerejší rohlíky k snídani a plesnivé koupelnové závěsy.

 

Děláme to ve třech

Petr Kotík

Petr to celé vymyslel. Projel Českou republiku křížem krážem, aby našel ta pravá kouzelná místa. Několik jich skutečně našel a rozhodl se, že o nich řekne více lidem. Jak sám říká, na kouzelná místa má zvláštní intuici, která se obvykle projeví tím, že mu na tom správném místě přeběhne mráz po zádech nebo se začne nekontrolovaně culit. 

Důležitá je pro něj atmosféra místa a příběhy lidí, kteří tato místa vytvářejí.


Kristýna Vrančičová

Týna je pravou rukou Petra, umí zařídit všechno na světě. V týmu nám dělá pořádek a hlídá všechny termíny. V Amazing places taky mluví se všemi partnery a zjišťuje pro vás všechny novinky. 

I Týna má rodinu, takže na cestování s námi oceňuje nenáročnost v plánování a bezpečnost. Na kouzelných místech si všímá hlavně dobré kávy, jídla a možností pro děti.


Hana Krausová

Hana všechny a všechno u nás řídí, nebo se o to alespoň snaží. Má na starosti komunikaci celého týmu, řeší obchod a do toho píše texty, protože na ty je pedant. 

S Amazing Places má velké plány.

Hana je velký požitkář, oceňuje péči, skvělý servis a kvalitní gastronomii.

Kontaktujte nás