Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 170 €
za noc
Tři zbrusu nové horské domky na polské straně Slezských Beskyd si vás získají svou jednoduchostí a přívětivou atmosférou. Na samém konci údolí Brenna budete obklopeni jen horskými svahy a lesy a pocítíte na vlastní kůži, jaké to je schovat se na chvíli do náruče přírody.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Widokownia by se s troškou fantazie i drzosti volně dala přeložit jako “výhledovna”. Každému ze tří domků totiž dominuje prosklené průčelí sahající téměř přes obě patra, a vám se tak v každé denní i roční době nabízí parádní výhled do okolní horské krajiny. Hodí se skvěle k ranní kávě i k večerní sklence a nikdy není stejný.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Cyklistická trať
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 4 156 Kč
za noc

Naše tipy

Slezské Beskydy

Polská strana tohoto horského pásma má sice stejně jako na sousední české straně nespočet vrcholů s panoramatickými výhledy, jeskyně, vodopády i lesy plné hub a borůvek, ale zdejší turistické chaty vždy překvapí neobyčejně pestrou gastro nabídkou a pohostinnou atmosférou. Takový horský "bigos" nebo svařené pivo musíte vyzkoušet.

Večerní flow

Sauna či vířivka jsou vždy ideálním zakončením dne. Anebo to může být i začátek vydařeného večera…vše je na vás.

Nejlepší odpočinek je ten aktivní

Vyčetli jsme to v chytrých knížkách a máme odzkoušeno na vlastní kůži. Vy budete mít turistické trasy i neznačené cestičky k prozkoumávání lesa i okolní přírody hned na dosah ruky. Po svých, na kole, v zimě i na běžkách. Hlava čistá, tělo spokojené.

Když vás počasí zaskočí...

...tak je pro tyto případy v každém z domků k dispozici celá paleta VOD služeb i VR brýle. Nicméně zachumlat se do deky a pozorovat z pohodlí gauče mraky honící se po obloze nebo hravě poletující vločky sněhu vás dost možná bude bavit ještě víc...

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

ul. Stawy 69d
43-438 Brenna
Navigovat Web