Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 6h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 4324.80 Kč
za noc
Tři zbrusu nové horské domky na polské straně Slezských Beskyd si vás získají svou jednoduchostí a přívětivou atmosférou. Na samém konci údolí Brenna budete obklopeni jen horskými svahy a lesy a pocítíte na vlastní kůži, jaké to je schovat se na chvíli do náruče přírody.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Widokownia by se s troškou fantazie i drzosti volně dala přeložit jako “výhledovna”. Každému ze tří domků totiž dominuje prosklené průčelí sahající téměř přes obě patra, a vám se tak v každé denní i roční době nabízí parádní výhled do okolní horské krajiny. Hodí se skvěle k ranní kávě i k večerní sklence a nikdy není stejný.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Cyklistická trať
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Slezské Beskydy

Polská strana tohoto horského pásma má sice stejně jako na sousední české straně nespočet vrcholů s panoramatickými výhledy, jeskyně, vodopády i lesy plné hub a borůvek, ale zdejší turistické chaty vždy překvapí neobyčejně pestrou gastro nabídkou a pohostinnou atmosférou. Takový horský "bigos" nebo svařené pivo musíte vyzkoušet.

Večerní flow

Sauna či vířivka jsou vždy ideálním zakončením dne. Anebo to může být i začátek vydařeného večera…vše je na vás.

Nejlepší odpočinek je ten aktivní

Vyčetli jsme to v chytrých knížkách a máme odzkoušeno na vlastní kůži. Vy budete mít turistické trasy i neznačené cestičky k prozkoumávání lesa i okolní přírody hned na dosah ruky. Po svých, na kole, v zimě i na běžkách. Hlava čistá, tělo spokojené.

Když vás počasí zaskočí...

...tak je pro tyto případy v každém z domků k dispozici celá paleta VOD služeb i VR brýle. Nicméně zachumlat se do deky a pozorovat z pohodlí gauče mraky honící se po obloze nebo hravě poletující vločky sněhu vás dost možná bude bavit ještě víc...

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

ul. Stawy 69d
43-438 Brenna
Navigovat Web