Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 18 000 Kč
za noc
Záhadná ruina s oprýskanou fasádou, která stojí sama v půvabné krajině, kousek od zurčícího Labe. Na první pohled vzbudí zvědavost, co se skrývá uvnitř. Stejný dojem vzbudila i u manželů Slunečkových, kteří dali domu nový život. Na Lisu je místem setkání rodiny, přátel, milenců či známých. Nechte na sebe působit magickou atmosféru místa a dovolte si zpomalit.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Citlivost a respekt k původním materiálům doprovázely celou rekonstrukci, kterou má na triku architekt Jan Veisser z ORA. Souzní tak s původním charakterem místa, které je jako dělané pro nezapomenutelné svatby či veselky. Hezky poslouží i jako útočiště pro jógové a sportovní retreaty, a díky klidnému vyzařování místa se vám tady bude skvěle přemýšlet a ještě líp pracovat.
Číst více
Vítěz v kategorii Vily 2023
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Dětské hřiště / koutek
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Konferenční místnost
18x 420 m2 18x

Na Lisu je dům z roku 1608, kde se dříve nacházel dubový lis na víno. Dům stojí na samotě na pravém břehu Labe pod bývalými vinicemi. Magický dům je od pradávna místem setkávání, oslav a veselic. V posledních letech dům postupně chátral a byl terčem vandalů. V letech 2021 – 2022 byla provedena citlivá rekonstrukce, díky které se podařilo dům zachránit a znovu ho vrátit svému účelu.

Od 18 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

“Ano” v all inclusive

Svatby tady umí. A umí je tak dobře, že vy nic neřešíte. Ochotní majitelé vám půjčí vše potřebné a pokud chcete, pomohou i s cateringem, hudbou či ubytováním všech zúčastněných. A i mokrá varianta je venku!

Pracovní veselí

Venku čerstvý vzduch, stromy a srnky, uvnitř krásné prostředí. Ideální podmínky dotáhnout projekt, rozdělit úkoly, vyčistit e-maily, nebo se s kolegy chvíli konečně bavit o něčem jiném, než o práci.

Archi-skvost

Vnitřní prostor, co dýchá, ctí původní záměr místa a zrcadlí i dnešní dobu. Folklor v kombinaci s modernou, tradice v podání Jana Veissera z ORA. Na Lisu je pro všechny, kteří sbírají návštěvy architektonických skvostů Česka.

Říp, loďka, kolo

Aktivity v okolí Na Lisu jsou pestré, projeďte se na kole po cyklostezce, vemte to po svých po turistické trase, smočte nohy z loďky v Labi nebo kousek popojeďte a vyšlápněte si to až na Říp.

Namaste

Spojte ruce, zavřete oči a ponořte se do sebe. Nádech, výdech, ticho a klid. Meditujte, zacvičte si, jděte se otužovat do řeky. Zpomalte. Tady to jde samo.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Brzánky 20
41301 Brzánky
Navigovat Web