Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 131 Kč
za noc
Kousek za Prahou, ale přesto v přírodě a klidu, který občas ocení každý. Chateau Trnová je místem, kde můžete odpočívat, slavit i trávit romantické víkendy ve dvou. Tento citlivě zrekonstruovaný boutique hotel se o vás postará opravdu královsky, od výborné gastronomie a ubytování až po wellness nebo příjemnou relaxační masáž.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vše začíná v naší klidné zahradě. Procházkou skrz ni dorazíte dovnitř zámku, kde na Vás bude čekat náš milý personál. Ten Vás zavede do útulného pokoje, kde se budete cítit jako doma. Díky tomu, že zde najdete pouhých 10 pokojů, můžete se těšit na příjemnou rodinnou atmosféru a osobní přístup.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness
Masáže

Pokoje

Naše tipy

Svatba snů

Chateau Trnová je ideálním místem pro uspořádání menší či větší svatby. Pomohou vám zde s kompletní přípravou včetně aranžmá květin nebo slavnostní tabule.

Nezapomenutelný teambuilding

Pokud hledáte místo pro váš tým a rádi byste s kolegy kromě práce zažili také zábavu a odpočinek, našli jste ideální místo. Naplánujte si třeba výlet na kolech nebo degustační večeři na terase.

Pejsci vítání

Tentokrát bude mít radost také váš čtyřnohý kamarád, protože pejsci jsou v chateau také vítáni. Jen nezapomeňte s předstihem kontaktovat recepci. Počítejte prosím s drobným poplatkem.

Projížďka v sedle

Domluvte si hodinu jezdectví v nedaleké jízdárně nebo si užijte vyjížďku na koni do okolí. Ne nadarmo se říká že nejhezčí pohled na svět je z koňského sedla.

Tady jsou eco friendly

Svým pobytem také podpoříte dobrou věc. Chateau Trnová od roku 2021 kompenzuje uhlíkovou stopu zámku zasazením odpovídajícího počtu stromů prostřednictvím organizace VCS (Verified Carbon Standard).

Bez masa nebo bez laktózy

Ve zdejší restauraci myslí na všechny, proto si zde zaručeně pochutnáte ať už preferujete bezmasé pokrmy, jste vegani nebo omezujete laktózu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Trnová 1
252 10 Trnová
Navigovat Web