Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 8h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 2 800 Kč
za noc
Naprosto idylicky vyhlížející horská chalupa stojí ve svahu Krkonošských kopců. Vraťte se do dob dřívějších, kdy bylo mléko bez konzervantů a podávaly se poctivé nadýchané buchty z pece. Doba, kdy se voda pila rovnou z pramene. Spalo se v pořádných duchnách a probouzeli jste se sluníčkem vykukujícím za okny.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Že jste se už dlouho nevyspali tak, abyste ráno vstali a měli chuť udělat všechno, co vás napadne? Sníst pět povidlových buchet s hrnkem poctivého kakaa nebo černého čaje opřeni o pec, která je vyhřátá od ranního pečení. Mít spoustu energie a chuti tvořit, být v přítomnosti okamžiku... přesně to se zde lidem stává běžně.
Číst více
Parkování
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Na polosamotě
Dobře tu vaří
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Dejavu Restaurant

„Jmenuji se Josef Rychtr a narodil jsem se zde v Krkonoších. Mám bohaté zkušenosti z restaurací v česku i v zahraničí. Srdce mě táhlo ze světa zpět domů a proto jsme založili a postavili společně s Tamirem Wintersteinem naši horskou chalupu, kde chceme dělat radost nejen sobě, ale hlavně našim hostům. Mám připravenou spoustu tradičních českých a krkonošských receptů z dob našich babiček, kdy se vařilo bez náhražek, chemických přísad a dochucovadel a každé jídlo bylo oslavou.“ Amen.

Po okolních svazích

Vyrazte poznávat Krkonoše. Nazujte pohorky a vydejte se na Labskou, vyšlápněte si na Sněžku nebo se projděte jen tak po lese a koukejte pod nohy, jestli nenarazíte na houby.

Odpočinek po výšlapu

Večer naberte dech v sauně se solnou stěnou, pod horským vodopádem s aroma jezírkem a v relaxační zóně.

Štěstí v peří a krajkách

Možnost pořádání radostných svateb, rodinných oslav, jubilejních narozenin a jiných oslav je tady přímo vítána.

Místní speciality

Mimo jiné si zde točí vlastní Rychtrovo pivo Chřástalák, polotmavý ležák 11°. Voda je čerpána přímo ze skály zpod chalupy, pramenitá a křišťálově ledová - Wintersteinova Sodová voda. Milovníkům vína je k dispozici sklep plný lahví. Určitě si zde každý najde tu svou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Vítkovice v Krkonoších 444
51238 Vítkovice v Krkonoších
Navigovat Web