Aroma Aldrov - Spaní v peří a krajkách

Naprosto idylicky vyhlížející horská chalupa stojí ve svahu Krkonošských kopců. Vraťte se do dob dřívějších, kdy bylo mléko bez konzervantů a podávaly se poctivé nadýchané buchty z pece. Na povrchu křupavé a uvnitř vláčné a voňavé po zavařenině. Doba, kdy se voda pila rovnou z pramene. Spalo se pořádných duchnách a probouzeli jste se sluníčkem vykukujícím za okny. Zažijte poctivou českou chalupu se vším, co k tomu patří. 

Kde budete spát

Ulehejte příjemně unaveni po celém dni do péřových duchen a po pořádném, alespoň osmihodinovém spánku se probouzejte vůní čerstvého pečiva, čekající na vás v proutěném košíku za dveřmi. Pokoje jsou tu jen dva. V každém se pohodlně vyspí dva dospělí na manželské posteli a případně dvě děti na rozkládací pohovce. Ráno si můžete udělat i kafe v malé, za to vybavené kuchyňce. 

Co tam můžete dělat

Vyrazte poznávat Krkonoše. Nazujte pohorky a vydejte se na Labskou, vyšlápněte si na Sněžku nebo se projděte jen tak po lese a koukejte pod nohy, jestli nenarazíte na houby. Večer naberte dech v sauně se solnou stěnou, pod horským vodopádem s aroma jezírkem a v relaxační zóně. Pak si zajděte do Déjàvu restaurace na půllitr Rychtrova Chřástaláku a něco dobrého na zub. Každý den vaří podle toho, na co mají zrovna chuť a náladu. 

Co byste měli ještě vědět

Mějte u sebe dostatek hotovosti, nedá se tu totiž platit kartou

Pro domácí mazlíčky tu není místo

Hledáte marně jídelní lístek? Jasně dané menu tu nemají, za to mají ledničku plnou lokálních surovin, ze které vám každý den uvaří ty největší dobroty

Raději se dopředu informujte o otevírací době restaurace

Další nabídky v této lokalitě

Roubalka

Kouzelné roubenky

Amenity Resort Špindlerův Mlýn

Hotely

Roubenka Liška

Kouzelné roubenky

Skøg Harrachov

Apartmány

Resort Sv. František, Erlebachova bouda

Hotely