VYMAZLENÉ ZÁSNUBY

15. prosince 2016
Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Žádost o ruku může být pěkný oříšek. Ženy čekají srdce, květiny, originalitu, šarm, moment překvapení a dokonalost romantického okamžiku utajeného do poslední chvíle. Tady je 10 nejromantičtějších způsobů, jak ve Mcelích požádat o ruku. Každý má svůj příběh a Chateau Mcely ho pomůže napsat….

 

1) Povečeřte v prezidentském apartmá Agape ve věži zámku. Ohromte 101 svíčkami, osobním číšníkem, hořícím krbem a neskutečným výhledem. Po dobré večeři, proveďte svoji vyvolenou mezonetovým apartmánem a v každé místnosti ji připravte dárek spojený s Vašimi zážitky. Poslední nej dárek, prstýnek, na ni počká na střeše zámku – na observatoři, na kterou vystoupáte privátním vstupem přímo z apartmánu. Můžete vyprávět něco romantického a najednou se rozsvítí v parku nápis „Vezmeš si mě?“ Na dlani otevřete krabičku s prstýnkem a je Vaše.

2) Pozvěte svoji lásku na noc do apartmá Legenda vyzdobeného spoustou květin. Vychutnejte si snídani na pokoj. Prstýnek může být schovaný třeba pod hrníčkem s ranní kávou. Nebo pod stříbrným poklopem na talíři se sladkým čokoládovým nápisem „Vezmeš si mě?“ Velký romantik si může nechat vyrobit originální keramický talíř s výjevem na přání, který bude symbolizovat společný zážitek.

3) Zahrajte si hru na hledání pokladu v zámeckém parku. Poslední úkol povede ke schovanému prstýnku. Teď už jen vyslovit magickou větu a můžete se rovnou navečeřet přímo v parku pod platanem nebo v meditační zahradě s osobním číšníkem.

4) Nechte si zamluvit VIP privátní salonek v luxusním šperkařství v Praze, kam ji překvapenou zavedete při romantické procházce. Až řekne ano, odvezete ji limuzínou přistavenou před vchodem na Chateau Mcely, kde se oddáte zážitku v podobě Mcelského elixíru lásky.

5) Požádejte svoji vyvolenou ve venkovní vířivce po hvězdami se spoustou svíček a květin na vodní hladině. Na jedné z květin může být připevněná krabička s prstýnkem.

6) Pokud chcete žádat o ruku v zimě, je ideální si vzít dva poháry svařeného vína, něco na zub a vydat se na procházku Svatojiřským lesem. V tichu mezi stromy, Vaši žádost nepřeslechne. Nebo se můžete svést kočárem taženým koňmi.

7) V předvánočním čase si nechte ozdobit stromeček přímo do pokoje. Stromeček, horká čokoláda a domácí voňavé cukroví dotvoří atmosféru. Jedna z ozdobiček ponese nápis „Vezmeš si mě“? Nebo můžete pod stromeček zabalit výmluvný dáreček s prstýnkem.

8) Najměte si letadlo, které za sebou nechá vlát transparent s nápisem „Vezmeš si mě“ a vyhlížejte ho ve správný okamžik se svoji milou ze střešní observatoře.

9) Na zámecký strom v parku rozvěste lístečky s osobními vzkazy, fotkami, vzpomínkami a malými dárečky. Jeden z nich může být výmluvná krabička.

10) Domluvte se na společném focení na zámku. Uprostřed fotografování vytáhněte z kapsy krabičku s prstýnkem. Fotograf Vám zachytí moment překvapení a Vy budete mít krásnou vzpomínku.

 

Žádost o ruku můžete naplánovat třeba na svátek všech zamilovaných, na svatého Valentýna, který se na zámku bude slavit v termínu 14. – 18. února 2017. Šéfkuchař Honza Štěrba připraví afrodisiakální menu!

Podobné články