Prestižní ocenění Hoteliéra roku získaly Luhačovice

23. ledna 2018
Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Jedinečný hotel v lázeňském městě - to je Augustiniánský dům v Luhačovicích, který láká kouzelnou atmosférou a službami úplně pro každého. Nyní se Augustiniánský dům pyšní také prestižním oceněním „Hoteliér roku“. A čím vlastně návštěvníky učaruje? Mimo jiné i magickým rituálem!

Generální manažer Augustiniánského domu Petr Borák získal ocenění Hoteliér roku 2017 v kategorii nezávislé hotely. Osmičlenná porota vybírala ze 13 kandidátů, nominovaných ze všech koutů České republiky. Ve zdůvodnění napsala porota mimo jiné: Wellness & spa hotel Augustiniánský dům ****s ,  v Luhačovicích byl vybudován doslova od nuly zrekonstruováním historického objektu (Národní kulturní památky). Hotel svými službami, celkovou koncepcí a filozofií "Žít podle Augustiniánu", vytvořil ve Zlínském kraji zářný příklad skvěle fungujícího zařízení, které odpovídá potřebám náročné klientely 4****superior. Zavedl evropské trendy v oblasti wellness a gastronomie a svým konceptem překročil hranice Zlínského kraje. Podle hodnocení Tripadvisoru a Maurerova výběru Grand Restaurant se hotel dlouhodobě pohybuje mezi TOP 20 nejlepšími podniky v ČR! Více prozradil pro Bleskově.cz právě generální manažer Petr Borák.

 

Co podle Vás osobně nejvíce přimělo porotce vám tuto cenu udělit?

Předně bych chtěl ještě jednou poděkovat porotě, protože si tohoto ocenění velmi vážím.  Upřímně jsme na to s kolegy velmi pyšní.  Augustiniánský dům není vnímán jen jako luxusní wellness hotel s dobrou gastronomií, zajímavým designem, hotelovou kaplí, romantickou polohou a originálním wellness centrem.  Myslím si, že Augustiniánský dům je současně vnímán jako průkopník v oblasti wellness a zdravého životního stylu. Jistě je více hotelů, které nabízí podobné služby, ale jen velmi málo hotelů, které mají kapacitu nižší jak 55 lůžek, o které pečuje 40 zaměstnanců.

 

Více se dočtete zde

Podobné články