Předvánoční číslo magazínu AMAZING je na světě

6. prosince 2021
Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Konečně je tady nový AMAZING! Opět jsme zapojili všechny své síly, um a nadšení, abychom vám přinesli inspirativní, svěží, již třetí číslo, které bude vašim společníkem v časech zimních, svátečních, v časech u teplého svařáku a době, kdy bilancujeme a těšíme se na nové věci. A právě čas je ústředním tématem tohoto vydání.

„V Amazing magazínu tentokrát ČAS hraje hlavní roli. Znáte ten pocit, kdy se vám vlečou i vteřiny, a jindy zas měsíce uběhnou jako okamžik. Všechno záleží na tom, jak moc vás baví a zaměstnává to, co děláte. Jak moc při tom dokážete na čas zapomenout. Přesně to se nám stalo i při práci na aktuálním čísle magazínu AMAZING. Přejeme vám, abyste svůj čas naplnili stejným nadšením a vším, co vám přináší radost, a žili přesně takové příběhy, jaké si přejete,“ vzkazuje všem čtenářům šéfredaktorka Amazing, Kateřina Černá.

 

Oslovili jsme výjimečné lidi, našli pozoruhodné projekty i umělecké počiny a navštívili nejkrásnější místa nejen naší země. Otevřete svůj nový Amazing magazín a nechte se vtáhnout do světa designu s talentovanými tvůrci ryze českých bot, pozorujte svět hledáčkem fotografa Miloše Nejezchleba a mimo jiné s námi navštivte unikátní architektonické sňatky mezi historií a budoucností. Zpovídali jsme pro vás osobnosti, jejichž práce a život přináší inspiraci, motivaci i pomoc nespočtu lidí. Překvapí vás nejen příběh jednoho z hlavních hráčů na poli české filantropie a zakladatele projektu Donio, Davida Procházky, ale i akční svět investigativního novináře Janka Rubeše.

 

Svátky se točí kolem jídla, a tak se kolem něj točíme i my. Na vaše chuťové buňky zaútočí fenomén My Cooking Diary, food blog a série kuchařek, za kterými stojí fantastická Kateřina Saint Germain. Autor Čechy tolik milované Gastromapy, Lukáš Hejlík, stejně jako v předchozím vydání přináší tipy na své oblíbené kavárny, které jsou více než jen místem, kam si zajdete na kafe. Mimochodem výborné mají v síti pekáren a kaváren Zrnko Zrnko. Proč lidé stojí na jejich chleba a koláče fronty pochopíte, až poznáte jejich spoluzakladatele Ondřeje Kuchaře.

I tentokrát vás vezmeme na báječná místa. Jedním z nich je třeba chalupa pro náročné Medvědí skála nebo na první pohled zarážející, na druhý však dechberoucí Sýpka Arnoštov. Přinášíme vám pět tipů na nejlepší wellness v Beskydech, do kterým můžete jako dárek pozvat své nejbližší díky Amazing Voucheru. Vycestujeme i za česká humna na divoké a nedotčené Faerské ostrovy.

 

Zimní vydání AMAZING v sobě skrývá mnohem víc! Nechte se inspirovat všemi jeho stránkami a zajděte si pro ten svůj na jedno z mnoha prodejních míst nebo si ho objednejte na našem webu, kde si můžete rovnou udělat „amazing“ celý rok a předplatit si magazín na 12 či 24 měsíců. 

Redakce AMAZING vám přeje kouzelnou zimu, poklidné svátky a optimistický vstup do roku 2022. Nezapomeňte si v něm udělat čas na místa, lidi a zážitky, které vás nepřestanou udivovat.

Podobné články