04/08/2016

Na Chateau Mcely mají sraz malé princezny

Devátý ročník dětské venkovní slavnosti na Chateau Mcely se připravuje na víkend 9. až 11. září 2016. Inspirací výpravného programu budou letos cesty princezny Nely z dětské knihy Inéz Cusumano za moře. Přímořská atmosféra, mořské víly, piráti, mušle, kokosy, exotické zmrzliny, drinky, lahůdky a hlavně spousta zábavy. Bonbónkem pro holčičky bude masáž „Proměna v mořskou pannu“. To vše na pozadí poselství milujícího srdce, harmonie a lásky – aloha filosofie - duše Havaje. Veškerý program má za cíl podpořit laskavé a milující chování dětí i rodičů, dětské sny a jejich nekonečnou fantazii.   

Slet princezen má již mnoholetou tradici. Jejím cílem je potěšit děti i rodiče a souznít s mcelskou vizí, změnit svět k lepšímu i malými krůčky. Snad i proto se letošní slavnost inspirovala havajským poselstvím lásky a harmonie, aloha filosofií. Slavnost bude zahájena v meditační zahradě anglického parku u sochy Matky a dcery, symbolizující lásku a mateřství. Naváže na ni novinka v podobě Akademie princezen a princů, kde zábavnou hravou formou děti získají povědomí o etiketě. 

Pro rodiče je letos poprvé připraven speciální program v podobě semináře „Jak vychovat holčičku a jak chlapečka“. Tento program má za cíl pomoci rodinám k pohodovému a radostnému způsobu komunikace s dětmi po celý rok. A v neposlední řadě Slet princezen pomáhá méně šťastným dětem. Část výtěžku je určena jako již několikátý rok na aktivity pro handicapované děti z nedalekého Centra pro všechny. 

Program naleznete ZDE.