28/05/2017

Dosáhli jsme 100 tisíc fanoušků na Facebooku!

Ohromnou radost nám udělala zpráva, že jsme na FB překonali, pro nás dříve nepředstavitelnou, hranici 100 tisíc fanoušků. Děkujeme všem, kteří nás sledujete a dlouhodobě podporujete. Jsme rádi, že vás bavíme. Na jedné straně je to pro nás velké zadostiučinění, že projekt, na němž pracuje více jak 10 lidí po 3 roky, má úspěch, na druhé straně je to ohromný závazek do budoucna, abychom si i nadále zasloužili vaši přízeň a důvěru. Sice to zní trochu jako klišé, ale lépe to zkrátka popsat neumíme :-).  Bez vás a bez všech lidí, kteří mají nápady, staví a provozují ostrůvky pozitivní deviace formou kouzelných míst, by náš projekt nebyl ničím.
 

Připravujeme spoustu novinek, nejen zde na Facebooku, ale též na našem webu. Ty by vám měly pomoci se v rozrůstající nabídce kouzelných míst lépe orientovat. Například rozšíříme možnost filtrování na webu, přidáme orientační ceny za ubytování, zjednodušíme a zvýrazníme přechod na stránky vámi vybraných míst, abyste si snadněji mohli ověřit dostupnost, případně si rychle udělat rezervaci a v neposlední řadě také přidáme doplňující originální piktogramy, které by opět měly pomoci ve snadnější orientaci. V příštích dnech také spouštíme po několika měsíční přípravě anglickou verzi webovek a startujeme práce na překladu do němčiny.
 

Možná ještě důležitější zprávou je posílení našeho kreativního týmu nadšenců o Dominika Feriho, který se začátkem června stává novým brand managerem Amazing Places. Dominika asi není příliš představovat. Kromě toho, že se v Teplicích stal nejmladším radním, který byl kdy v Česku zvolen, studuje úspěšně práva a navíc organizuje besedy se studenty středních škol po celé zemi. Tým posílí i nová výkonná ředitelka Hana Krausová, která bude mít nelehký úkol – pomoci projektu prorazit nejen u nás, ale i v zahraničí. Hanka přichází z agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest, kde měla na starosti rozvíjející se nadějné startupy, a nás těší, že svou budoucí kariéru spojila právě s námi. Určitě je dobré zmínit, že na projektu celá léta spolupracovali a spolupracují grafici, vývojáři, redaktoři a blízcí spolupracovníci, bez kterých by projekt nebyl tam, kde dnes je. Díky všem!
 

Před necelým měsícem jsme zveřejnili soutěž a zajímalo nás, kdy překročíme magickou hranici 100 tisíc fanoušků. A protože se sešlo více správných tipů, vítězi se stávají Majka Krňáková, Kornelie Ricks, Milena Ludvíková a Naďa Selníková kteří si mezi sebe rozdělí částku 10 tisíc korun. Ty mohou dle svého uvážení proměnit v kouzelné ubytování pro sebe a s své blízké. Všem vítězům tímto gratulujeme!
  

Na závěr si troufale přejeme, aby se zdvojnásobil počet fanoušků na našem Facebooku, Instagramu a webu. Jo a protože stále hledáme nová zajímavá místa, tak pokud o nějakém víte, napište nám. Už v minulosti jsme od vás totiž získali spoustu skvělých tipů.
 
Díky :-)


Petr Kotík, zakladatel projektu Amazing Places