Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 790 €
za noc
Soukromí v srdci přírody, pohodlí pro celou rodinu, zábava pro všechny kamarády. Na pozemku o velikosti 5000m2 naleznete únik od reality, oázu klidu i nekonečné možnosti vyžití. A to jen 30 minut od česko-slovenských hranic. Přijďte prozkoumat toto jedinečné místo, my jsme se zamilovali na první pohled.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Hlavní budova srubu se skládá z obývací místnosti propojené s plně vybavenou kuchyní, odkud to budete mít pár schodů ke ložnicím a koupelně. Útulnou srubovou atmosféru dotváří všude přítomné dřevo a každý ze čtyř pokojů má k dispozici vlastní balkon. Další 2 ložnice jsou umístěny v podkroví, které si jistě zamilují všechny děti.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Dětské hřiště / koutek
Wellness
Masáže
Sauna
13x 0 m2 13x

Ubytování v magickém srubu uprostřed zeleně v tiché, nerušené lokalitě Košeckého podhradí. Objevte i vy výjimečný relax a pokoj na místě, které vám nabízí vše, co si od pohádkového pobytu v přírodě můžete přát.

Od 19 312 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Ráj pro děti a rodiče

V areálu naleznete dětský koutek s hračkami i bohatě zařízené venkovní hřiště s houpačkou, prolézačkami, skluzavkou či trampolínou. Mysleli zde na každý detail - k dispozici budete mít také ohřívač lahví, přebalovací pultík či vaničku.

Mini farma

Zachránění daňci Bambi a Blik, zvyklé na kontakt s lidmi vás svou přítomností překvapí stále někde jinde. Většinou je naleznete ve společnosti jejich kamarádů, alpak Figaro a Dori. A co by to bylo za farmu bez slepic? Omeleta z domácích vajíček čeká jen na vás.

Voda a odpočinek

Oázu klidu naleznete v zdejším wellness. Sestává z jedinečné koupací kádě a finské sauny umístěné hned vedle rybníka. Samozřejmě nechybí ani velký venkovní bazén či možnost zarezervovat si masáž. Více soukromí ve wellness nikde nenajdete.

Aktivní odpočinek

V areálu naleznete velké multifunkční hřiště na fotbal či volejbal a pokud byste náhodou uvažovali prozkoumat i okolí, CHKO Strážovské vrchy má co nabídnout. Stačí nazout pahorky a objevování krás pěšky či na kole může začít. Doporučujeme vyhlídku Vápeč, ze které se vám naskytnou krásné výhledy na okolí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Male Košecké Podhradie
01831 Male Košecké Podhradie
Navigovat Web