Zámek Nelahozeves - Fara

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Bydlete na nejlepší adrese v Nelahozevsi, hned vedle šlechticů. Vraťte se alespoň na okamžik do dob minulých a zažijte atmosféru farnosti z 19.století. Noc plnou snů vystřídá ten nejkrásnější výhled z oken přímo na zámek.

Kde budete spát

Projeďte vstupní branou zámku až na konec zahrady, kde na vás bude čekat citlivě zrekonstruovaná fara. Budete tu jen vy, uprostřed venkova, obklopeni kouzelnou krajinou po boku těch nejlepších sousedů - Zámek Nelahozeves totiž vlastní rodina Lobkowicz. Na Faře se vyspí až deset lidí. Vedle útulných ložnic pojmenovaných podle slavných hudebních skladatelích budete mít k dispozici plně funkční kuchyň, prostorný obývací pokoj s jídelnou a pět koupelen.

Co tam můžete dělat

Vyrazte na prohlídku renesančního zámku. Dnes je v prostorách zámku umístěno muzeum s  významnou částí Lobkowiczkých sbírek. Nechte děti pobíhat po zahradě s dětským hřištěm, zatímco vy si uspořádáte piknik v zámeckých zahradách. Každou sobotu se tu navíc konají akce pro rodiny s dětmi, které oslavují staročeský život na venkově. Dozvíte se, jak dříve fungovala řemesla, oslavíte hrnčířské slavnosti, budete součástí divadelního představení. Pokaždé nechybí ani široký výběr jídel, vín a domácích specialit.

Co byste měli ještě vědět

Rychlá wifi je ve všech prostorech

Uspořádejte si barbecue večer, gril tu pro vás bude nachystaný

Zaparkovat můžete hned u Fary

Snídaně jsou v ceně ubytování

Na Faru pohodlně dojedete i vlakem přímo z Masarykova nádraží v Praze

Soukromá akce na zámku? Není problémDalší nabídky v této lokalitě

Art Hotel Praha

Hotely

Family Hotel Okoř & Restaurant

Boutique hotely

Jurta v Drahanské rokli

Glamour camping

Dvůr Hoffmeister

Hotely

Na Kmíně

Penziony