Zámek Liblice

Zámecký hotel je situován v malebném zákoutí severní části Středočeského kraje, v blízkosti soutoku Labe a Vltavy, v oblasti, kde se rodí ta nejlahodnější česká vína. Najdete ho 30 km od Prahy,  nedaleko loveckého revíru Hostín a Kokořínského údolí s přírodním koupalištěm Harasov, a dominantou hradu Kokořín, takže tipů na výlety zde máte dostatek.


Jak to tam chodí

V roce 2007 byla dokončena rozsáhlá rekonstrukce zámku, který se tak proměnil ve stylový zámecký hotel s restauracemi a relaxačním wellness centrem. Nabízí vysoký komfort a pohostinnost klientům na cestách za obchodem i odpočinkem. Příjemně zařízené pokoje, pestrá paleta restaurací a špičkově vybavené zasedací prostory pro konání firemních akcí a teambuildingů.


Kde budete spát 

Potrpíte-li si na komfortní a moderní ubytování, jsou zde pro vás připraveny pokoje v zámeckých depandancích. Velké postele, koupelna se sprchovým koutem, fénem a toaletou a nádherný výhled na zámek. Máte-li ale chuť vyzkoušet bydlení přímo na zámku v historických pokojích, i to je zde možné. V těchto pokojích pak naleznete masivní nábytek, honosné lustry a originální tapety. Na Zámku Liblice si najde zalíbení každý.


Co tam můžete dělat 

Přímo v zámku mají hosté možnost využití wellness & spa s finskou saunou, vířivkou, horkou lavicí, soláriem a relaxačními prostory. Potřebujete-li uvolnit svalům, dopřejte si masáž celého těla, bylinný zábal nebo zámeckou specialitu, čokoládovou masáž. 

Nevynechejte návštěvu zámecké restaurace, která nabízí především české speciality s důrazem na lokální suroviny. Objednat si tak můžete zvěřinu z nedalekého Hostína, byšické pstruhy nebo pivo z pivovaru v Lobči. Milovníky kávy nadchne vlastní řada kávy z nedaleké pražírny.  K zámku náleží i samostatná vinotéka, ze které vám someliér pomůže vybrat vhodnou lahev regionálního vína k vašemu chodu. 

 

 Co byste měli ještě vědět:

Wifi zdarma v celém zámku

Soukromé parkoviště k dispozici

Vaši domácí mazlíčci musí zůstat doma

Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?