Zámeček Petrovice

Chtěli byste se podívat, jak vypadá skloubení moderního stylu s historickou budovou zámku? Nebo si jen odpočinout od každodenních starostí a stresu… Pokud hledáte kouzelné místo v Moravskoslezském kraji, pak přijeďte a ubytujte se na Zámečku Petrovice.


Jak to tam chodí

Ať už se chystáte pořádat rodinnou oslavu, firemní konferenci, ples nebo svatbu a chtěli byste tuto událost mít v krásných prostorách se skvělou kuchyni a vkusným ubytováním, využijte prostor zámečku Petrovice.

Hotel je vhodný i pro nejnáročnější klientelu, která od svého pobytu očekává soukromé a stylové pokoje spojené s dokonalou českou kuchyní a příjemným personálem.


Kde budete spát

Zámeček Petrovice pro vás má připraveno 11 luxusně zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením, LCD televizí a královsky velkou postelí. Pokud se ubytujete v pokojích Komfort, budete se probouzet s výhledem na vždy perfektně upravený zámecký park. Oproti zbylým pokojům najdete v těch Deluxe luxusní rohovou vanu, kde teprve zažijete tu pravou zámeckou romantiku.

V zámeckém parku je umístěna Vila Larisch, která je vhodná pro náročnější hosty, kteří preferují naprosté soukromí.


Co tam můžete dělat

V rámci ubytování je nově vybudované wellness centrum, kde můžete využít finskou saunu, křišťálovou bylinnou lázeň nebo například parní lázeň. K dispozici máte samozřejmě i vířivku, ochlazovací bazénky, solárium nebo třeba Kneippovy lázně. Ženy přivítají odpočinek v salonu krásy při kokosové masáži nebo při zpevňující masáži obličeje.

Zámeček je obklopen nádherným parkem, kde najdete dvě venkovní terasy spojené s kuchyní, kde si můžete vychutnat odpolední kávu s dezertem a při tom dohlížet na své ratolesti, hrající si na venkovním dětském hřišti.

Co byste měli ještě vědět:

Wifi zdarma

Parkování v areálu 

Domácí mazlíčci nejsou povoleni

Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?