Zaječí důl

Penzion je zasazen do krásné krajiny Jizerských hor. Najdete ho v Zaječím dole v obci Fojtka – Mníšek. Všude kolem jsou zelené stromy lesy a louky a pobíhají zde lesní zvířata. Velká část penzionu je obložená dřevem tak, že pomalu ani nevidíte omítku. Po příjezdu vás hned u vchodu přivítá velmi přátelský pes Bondy a usměvavý pan majitel s manželkou. Zajeďte si sem do jediného vinného sklípku v Jizerkách! 

Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Vinný sklípek
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Penzion Zaječí důl je vhodný pro ubytování rodin s dětmi, firemní večírky, teambuilding nebo pokud se chystáte vyrazit s přáteli do vinného slípku. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu, kde nechybí domácí buchty od majitelky, které si rozhodně zamilujete.

Kde budete spát

V rodinném penzionu se můžete ubytovat v jednom ze čtyř pokojů. Každý je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a WC a některé disponují vlastním kuchyňským koutem. Vyberete-li si ten správný pokoj, ráno vám bude proudit do postele sluníčko prosakující skrze koruny stromů v lese. Ve společných prostorách penzionu je umístěna kuchyň s jídelním koutem a obývací pokoj s krbem. 

Co tam můžete dělat

Kolem penzionu se rozprostírá sluneční terasa s prostornou zahradou. Umíte-li ocenit sklenku dobrého vína nebo si pouze chcete užít atmosféru vinného sklepa a nechce se vám až na Moravu, dopřejte si řízenou degustaci moravských malovýrobců. V okolí se můžete věnovat řadě aktivit, včetně lyžování, penzion je vzdálený 39 km od Špindlerova Mlýna, a golfu.

Jakmile se oteplí, můžete vyrazit na koupání k přehradě Fojtek nebo se vydat všemi směry v Jizerských horách. Do Bedřichova, Josefova Dolu nebo třeba do Albrechtic.

Co byste měli ještě vědět:

  • Wifi v celém penzionu zdarma
  • Soukromé parkování v areálu
  • Domácí mazlíčci jsou vítáni
  • Snídaně v ceně ubytování

Další nabídky v této lokalitě

Brejlovka

Kouzelné chalupy

Jizerská vyhlídka

Kouzelné roubenky

Hotel Královka

Hotely

Chalet Bedřichov

Kouzelné chalupy

Prezidentská chata

Penziony