Ypsilon Golf Liberec

  5 (12 hodnoceni)

  Máte-li pocit, že jste vyzkoušeli již celou řadu ubytování v klasických hotelech či penzionech a toužíte po změně? Pak se vydejte do Jizerských hor do golfového resortu, kde budete ubytování přímo na vodní hladině. A ráno jen roztáhněte závěsy, vylezte ven na terasu a kochejte se výhledem na jeden z Jizerských štítů, Ještěd.

  JAK TO TAM CHODÍ

  V Ypsilonu si najde zalíbení každý. Jedete-li ve dvou, užijete si dokonalou romantiku v podobě ubytování na vodní hladině, pokud jste vášnivý golfisté, vyberete si zase balíček ubytování s přístupem na golfové hřiště určené vám přímo na míru. Na své si přijdou i firmy, které zde mohou uspořádat teambuilding spojený s firemním večírkem v nově otevřené konferenční místnosti a na noc se přesunou do stylových hausbótů.

  KDE BUDETE SPÁT

  Ypsilon Golf Liberec nabízí netradiční ubytování v deseti obytných hausbótech s celkovou kapacitou 40 lůžek. Každý hausbót disponuje čtyřmi lůžky, můžete si vybrat variantu s oddělenými ložnicemi, toaletou, sprchovým koutem a terasou s nádherným výhledem na vodní hladinu a golfové hřiště. 

  CO TAM MŮŽETE DĚLAT

  Ypsilon golf se nachází v obci Mníšek, pár kilometrů od centra Liberec. Jste-li vyznavači turistiky, navštivte jeden z hlavních symbolů Liberce, Ještěd. Vyrazili jste naopak na dovolenou s dětmi, o zábavu se jim jistě postará aquapark v Liberci nebo iQpark, kde se zajisté nudit nebudete ani vy.

  Jedete-li do Liberce cíleně za golfem, personál vám rád pomůže vybrat balíček ubytování spojený s hrou golfu přesně tak, jak si to představujete. Golf vám nic neříká? Nezoufejte. Za vyzkoušení rozhodně stojí hotelová restaurace, kde vám šéfkuchař připraví převážně české speciality.

  CO BYSTE JEŠTĚ MĚLI VĚDĚT

  Snídaně není zahrnuta v ceně, ale můžete si ji přikoupit do svého balíčku

  Domácí mazlíčci nejsou povoleni

  Platba možná kartou

  Bezplatná wifi v celém areálu

  Ypsilon Golf Liberec

  Další nabídky v této lokalitě

   Antonie

   Hotely

    Jelení kout

    Kouzelné chalupy

     Jizerská vyhlídka

     Kouzelné chalupy

      Ábelův Mlýn

      Restaurace

       Hostinec U Podkovy

       Restaurace